Через пожежі в Каліфорнії евакуюють 150 тисяч жителів Лос-Анджелеса

грудня 06 / 2017
Через пожежі в Каліфорнії евакуюють 150 тисяч жителів Лос-Анджелеса


Масштабні лісові пожежі в південній частині штату Каліфорнія в США, що перекинулись на житлові масиви, спричинили примусову евакуацію близько 150 тис. жителів лише в самому Лос-Анджелесі.

У вівторок муніципалітет міста Вентура, де примусове виселення було проведено напередодні, ввів комендантську годину з 10-ї вечора по 5-ту ранку з метою запобігання таких злочинам, як крадіжки в районах евакуації.

Стихія поширюється стрімко, чому сприяють потужні вітри. Вогонь, що вирує на північ від Вентури, навіть перетнув широку полосу автостради.

Близько 43 тис. будинків залишились без електропостачання. При цьому передбачаються додаткові відключення, оскільки стихія вирує неподалік високовольтних ліній. В інших районах на півдні Каліфорнії також зафіксовані пожежі.

За інформацією синоптиків, у вівторок вночі вітри зменшили свою потужність, що знижує ризики стрімкого розповсюдження вогню, втім очікується, що шторми знову наберуть свою потужність у середу-четвер.

Категорія : Світ
ЦІМБОР
7 грудня 2017 14:46

Вася што ти туй всяку пропаганду понаписував !? Кому ти мозги париш ? Іди своїм полудуркам кацапам мозги промивай ! 

Київ НЕ був розрушений , меньше читай тптарина Карамзіна ,царського прихвостня . Воєвода Дмитрій Не був убитий . Була зруйнована тільки Десятинна церква , всі другі храми вистояли .


Залишити Коментар