Американські вчені тестують речовину, яка запускає процес самознищення ракових клітин

грудня 04 / 2017
Американські вчені тестують речовину, яка запускає процес самознищення ракових клітин
Група вчених США приступила до першої фази клінічних досліджень препарату, який змушує клітини ракових пухлин мозку запускати апоптоз — процес запрограмованої клітинної загибелі.

Діюча речовина нового перспективного препарату отримала назву PAC-1. Наразі речовина проходить другу частину першої фази клінічних випробувань; на цьому етапі дослідники перевірять його на негативні ефекти в поєднанні з іншими препаратами. В експериментах візьмуть участь пацієнти з поліморфною гліобластомою і анапластичною астроцитомою — небезпечними формами раку, які локалізуються у головному мозку, його оболонці і судинах.

Речовина PAC-1 була відкрита ще 10 років тому; здатність легко проникати через гематоенцефалічний бар’єр зробили її перспективним ліками для терапії пухлин мозку. Його мішень — прокаспаза-3, фермент, аномально активна експресія якого спостерігається у багатьох видах ракових клітин. Попередні дослідження показали, що PAC-1 цитотоксична для клітин з підвищеною експресією прокаспази-3 і запускає в них процес запрограмованої смерті — апоптоз. PAC-1 вже пройшов випробування на лабораторних культурах ракових клітин, гризунах і собаках; експерименти на клітинах і тварина показали, що речовина повертає експресію прокаспази-3 до норми у ракових клітин, а на здорові не впливає.

У собак, хворих на різні види раку мозку, після застосування PAC-1 у комбінації з відомими препаратами дало зменшення обсягу пухлин і жодних побічних ефектів, окрім слабких розладів травної системи.

Дотепер дослідження з PAC-1 без інших препаратів не дали особливо значних поліпшень у пацієнтів з раком мозку, тому зараз дослідники перевіряють його на ефективність у поєднанні з іншими препаратами, зокрема, темозоломідом — стандартним препаратом для хіміотерапії раку мозку. На сьогодні середня тривалість життя пацієнтів після стандартної терапії становить 15 місяців.
Категорія : Світ
Праздник для инвалидов
8 грудня 2017 12:11

: украинские чиновники кушали икру, народу подали булочки

 

 

Ситий голодному не товариш!

*** - Наберите в инете в Гугле :      https://www.youtube.com/watch?v=yW2beaepAGo

 Чиновники Житомирской области устроили настоящий праздник по случаю Дня людей с инвалидностью. Об этом грандиозном событии сообщил ютуб-канал сообщества "Наш Коростень".

На мероприятие пригласили участников "УТОС" – местного сообщества людей с недостатками зрения. Людей с инвалидностью угощали печеньем и вафлями.

Стол для чиновников, среди которых был городской голова Коростеня Москаленко Владимир Васильевич ломился от выпивки и закукски ...

 

Эту поляну накрыл за счет инвалидов директор УПП УТОС г. Коростень - Жидких Степан Степанович. Директора Коростенских предприятий собираются у него на пьянку РЕГУЛЯРНО в столовой предприятия. Интересно, что зарплата средняя на предприятии примерно 500 гривен в месяц. Оборзевший директор разъезжает по заграницам, отгрохал себе домину и жирует, хотя сам инвалид. Видимо на пенсию гуляет...


Залишити Коментар