Землетрус на кордоні Ірану та Іраку забрав життя 400 осіб. Такої трагедії у 2017 році світ не бачив

листопада 13 / 2017
Землетрус на кордоні Ірану та Іраку забрав життя 400 осіб. Такої трагедії у 2017 році світ не бачив


Землетрус на кордоні Іраку та Ірану став найбільшим цього року за кількістю жертв. Загиблих вже понад 400, і ці дані не остаточні.

7-бальний землетрус відчули в десятках міст і селищ не лише Іраку та Ірану, але й Сирії, Йорданії, Ізраїлю, Кувейту, Катару, ОАЕ, Лівану, хвиля поштовхів досягла Туреччини, Азербайджану, Вірменії та Грузії. Люди в паніці тікали з будинків і офісів. "Раптово склянки почали падати зі столу. Це було так моторошно. Колихався вентилятор. Ми дуже злякалися й одразу ж вибігли з будинку, він у нас дуже старий", - розповідають очевидці.

Епіцентр стихії припав на провінцію Сулейманія в Іраку та пошкодив греблю на річці Тигр. Через загрозу затоплення людей евакуювали цілими кварталами. Найбільше жертв землетрус наробив в Ірані, де людей досі шукають під завалами будинків. Через страх нових підземних поштовхів місцеві залишаються на вулиці, "Червоний хрест" доправляє в регіон ковдри, намети та обігрівачі. "Дуже холодно, але люди не хочуть повертатися додому – бояться. Було дуже страшно. Я живу на другому поверсі й не знав, чи дістануся першого, чи взагалі колись знову відчую землю під ногами", - розповів про пережите один із постраждалих.
Категорія : Світ
Маскалю нахуй нам твої новости
13 листопада 2017 23:26

Нахуй нам твої новости ! Бабі своїв розказуй ! Годен ись ищи й упити .

Нашьім людям и нахуй ся ни вперло ,што там увас .Мьі ся собов журиме .


Я говорю маскалю.по -нашому
14 листопада 2017 00:31

И на ваші говносайтьі ни лізу .И тьі брьіндаку на наші ся ни тьіч .

Иди нахуй ,упий из своюв бпбов боярьі  а вадь стекломоя и попустить тя . Попадеш у впшу барнаульську нірвпну , а водь в мухосранську .


Залишити Коментар