Названо дату початку Третьої світової війни

квітня 20 / 2017
Названо дату початку Третьої світової війни
Португальський містик Гораціо Вільєгас, який раніше передбачив перемогу Дональда Трампа на президентських виборах в США, назвав точну дату початку Третьої світової війни. І це станеться вже цього року!

За словами екстрасенса, світовий ядерний конфлікт за участю США, Росії, КНДР і Китаю може початися13 травня, у день 100-річчя явлення Діви Марії в португальській Фатімі, пише Express.

Вільєгас заявив, що війна "буде спустошувати світ протягом шести місяців", оскільки в останній раз Марія нібито була в португальському селі 13 жовтня 1917, попередивши, що "війна (Перша світова) наближаєтсья до кінця, і солдати скоро повернуться додому".

Як відомо, Вільєгас стверджує, що всі його прогнози правильні. Наприклад в 2015 році він заявив, що Дональд Трамп стане президентом США, і принесе в світ війну. Також містик передбачив, що Штати нападуть на Сирію і зіпсують відносини з Росією, Північною Кореєю і Китаєм.
Названо дату початку Третьої світової війни
Категорія : Світ
124
20 квітня 2017 09:29

усьо може быти -до того ся и йде


Витя
20 квітня 2017 09:44

А се яка? Не третя свитова? Тать ,давно воюют потихийки.


читач
20 квітня 2017 14:15

А може тоді піде войовати і бовдур дмитро гикошний із Тячева. Він лем знає все та над всім насміхатися, указувати, як треба воювати на Сході України. Сам бовдур туди не йде, бо боїться взяти зброю до рук. Він лем знає пасти баранів і ги-ги-кати, як ішак.


Залишити Коментар