Пєсков назвав "звичайною практикою" масові затримання протестувальників у Росії

квітня 01 / 2017
Пєсков назвав "звичайною практикою" масові затримання протестувальників у Росії

Про це він сказав у інтерв'ю американському телеканалу АВС.

"У деяких містах це було зроблено законним шляхом, у деяких, наприклад, в Москві, - незаконним шляхом. Звичайно, це призвело до арештів деяких людей, які були залучені до цих незаконних дій. Це звичайна практика для кожної країни, ми бачимо багато акцій і багато арештів у якості протидії з боку поліцейських у багатьох столицях світу", - сказав Пєсков.

При цьому звинувачення протестувальниками російських чиновників у корупції речник Кремля назвав "популістськими" і "такими, що не відповідають дійсності".

Нагадаємо, 26 березня в Москві та Санкт-Петербурзі затримали понад 1000 людей, які брали участь в антикорупційних мітингах.
Категорія : Світ
Крымский мост. Новости
1 квітня 2017 19:45

1 апреля 2017 г.

Поперечная надвижка — технология сооружения пролетов над акваторией, применяемых в строительстве Крымского моста. Такая операция проводится на участке в так называемой протоке — между Тузлинской косой и островом Тузла.

Пролёты устанавливают на морские опоры с рабочего моста №?1. Сначала пролет весом более 200 тонн собирают из заводских блоков на на стенде. Далее на многоколесных самоходных модулях конструкцию перемещают на рабочий мост, где оборудованы специальные выкаточные пути.

По ним строение перемещают на опорные части и устанавливают в проектное положение. Поперечная надвижка используется на этом участке, так как все пролёты между косой и островом Тузла монтируются на одном уровне — 4 метра. На участках от острова Тузла к фарватеру, где мост начинает подъём до 35 метров, используется метод продольной надвижки.

*2017 ПОПЕРЕЧНАЯ НАДВИЖКА МОРСКИХ ПРОЛЕТОВ НАД АКВАТОРИЕЙ - YouTube
***- Наберите в инете в Гугле : https://youtu.be/DunadtCyeW4
-------------------------------------------------------------------------------
----------------------------


Станич
1 квітня 2017 21:52

Якщо нейтралізація екстремістів стане ЗВИЧАЙНОЮ ПРАКТИКОЮ, майдани та революції, з їх наслідками, будуть неможливими.


Залишити Коментар