У США помер мільярдер Девід Рокфеллер у віці 101 рік

березня 20 / 2017
У США помер мільярдер Девід Рокфеллер у віці 101 рік

Девід Рокфеллер 12 червня 2015 року відзначив сторічний ювілей, поєднавши в своїй особі дві найбільші мрії людства – довголіття та багатство.
Він був представником третього покоління легендарної родини мільярдерів, яка нажила статни на нафті. Засновник імперії Рокфеллерів, Джон Рокфеллер-старший, до цього часу вважається найбагатшою людиною за всю історію людства. Його статки в 1934 році становили 1,4 млрд. доларів, що складало 1,54 ВВП США. У теперішньому "еквіваленті" багатство Рокфеллера б дорівнювало 270 мільярдам доларів.

Про це у понеділок написала «The New York Times»: «Девід Рокфеллер був останнім живим онуком першого американського мільярдера і засновника нафтової компанії «Standard Oil» і контролював «Chase Manhattan» більше 10 років, маючи великий вплив у всьому світі. Рокфеллер відомий, як один з перших і найвпливовіших ідеологів глобалізації і неоконсерватизму. Його діяльність, як глобаліста, свого часу породила думки, що саме він є найвпливовішою людиною новітньої світової історії, особисті погляди якого визначають основні напрямки її розвитку».

Американські ЗМІ не раз писали, що мільярдер був відомий, як щедрий благодійник. Загальний розмір зроблених ним пожертвувань оцінюють в суму понад 900 млн доларів. Сьогодні «Forbes» називає Рокфеллера найстарішим мільярдером сучасності. Його статки оцінювалися більш ніж в 3,3 млрд. доларів, що довзволило йому посісти 581 місце у рейтингу мільярдерів «Forbes».
Категорія : Світ
РФ начала поставки С-400«Триумф»в Китай
21 березня 2017 02:43

20 марта 2017 г.

Россия начала поставки систем противовоздушной обороны (ПВО) С-400 "Триумф" в Китай, сообщил первый заместитель председателя комитета Госдумы по экономической политике, председатель думской комиссии по правовому обеспечению развития организаций оборонно-промышленного комплекса Владимир Гутенев.

"Индия сейчас активно приценивается к С-400. Мы сейчас поставили в Китай первые дивизионы".

" Индия и Турция "стоят в очереди" за С-400 - добавил первый вице-президент Союза машиностроителей России Гутенев.

"Рособоронэкспорт" и Федеральная служба по военно-техническому сотрудничеству России информацию о поставке в Китай первых дивизионов С-400 пока не прокомментировали.

О том, что Китай заключил контракт на покупку систем С-400, было официально объявлено в апреле 2015 года. Состав сделки и её денежный объём не разглашаются.

14 февраля директор по международному сотрудничеству и региональной политики "Ростеха" Виктор Кладов сообщил, что Россия начала производство С-400 для Китая. "Стадия производства", - сказал он.

ЗРС дальнего действия С-400 "Триумф" разработки и производства АО "Концерн ВКО "Алмаз-Антей" предназначена для высокоэффективного поражения самолётов стратегической и тактической авиации, баллистических ракет, гиперзвуковых целей и других средств воздушного нападения в условиях радиоэлектронного и других видов противодействия. Система способна на дальности до 400 км поражать аэродинамические цели, а также на дальности до 60 км - баллистические цели, летящие со скоростями до 4,8 км/с на высотах от нескольких метров до нескольких десятков километров.

ЗРС С-400 "Триумф" задействована, в частности, для обороны российской военной базы Хмеймим в Сирии.


Залишити Коментар