Науковці назвали вік, коли починає гальмуватися робота мозку

грудня 28 / 2016
Науковці назвали вік, коли починає гальмуватися робота мозку
Команда експертів з Гарвардського університету провела дослідження й виявила вік, починаючи з якого, діяльність мозку людини погіршується.
Про таке повідомляє healthvesti.com.

У результаті вчені отримали дві новини. Гарна полягає в тому, що раніше науковці помилялись, ніби зрілою людина стає до 20-річного віку, навіть після цього етапу ми продовжуємо розвиватись. А погана новина така: розвиток головного мозку гальмується після 30 років.

Тож загалом розумової зрілості людина досягає до 30-річного віку. Саме до цього часу продовжують формуватись ділянки центрального відділу нервової системи, що відповідають за уважність та здатність аналізувати.

Вчені деталізували, мовляв, в перід від 20 до 30 років шар сірої речовини (що визначає ефективність мозку) стоншується.
Категорія : Світ
Чилядник
28 грудня 2016 11:38

Брехня, нашi молодi майданнi аналiзатори так до анал.i.зовали що досталися до тупика з якого вихiд на цвинтар. Слово за старшими людьми, якi пройшли та знавуть життя.


555
28 грудня 2016 20:34

Робота мозку починає гальмуватися тоді, коли відзомбовані люди починають майданувати - в результаті пиляється сук, на якому вони сидять.


кацапский мозок
28 грудня 2016 22:16

У кацапов насрать в подъезде, обоссать лифт, насрать в конце концов под забором, но НАСРАТЬ В ДВИГАТЕЛЬ “протона” это не поддаеться логическому мышлению. Сто пудово “бендеровцы” с “абамой” тайно проникли в секретный завод по производству “протонов” и НАСРАЛИ В МАРШЕВЫЙ двигатель. А может это секретный компонент к топливу увеличивающий раша-тягу?


Залишити Коментар