Чим може здивувати Трамп Росію: думки світових ЗМІ

листопада 11 / 2016
Чим може здивувати Трамп Росію: думки світових ЗМІ

Фахівцям дуже складно спрогнозувати кроки новообраного президента США Дональда Трампа по відношенню до Росії. Та все ж – більшість думок збігаються на негативі щодо перемоги республіканця.

Кореспондент Time Саймон Шустер вважає, що Путін має достатньо розуму, аби не очікувати від Трампа занадто багато.

Але Дональд Трамп, швидше за все, піде з РФ на деякі поступки. Це може бути скасування санкцій через агресію в Україні, відведення військ НАТО у Східній Європі, скорочення системи ПРО та інше.

На думку російського політолога Федіра Лук'янова, США та Росія продовжуватимуть протистояти одне одному, незалежно від того, хто буде президентом.

Трамп – це похмілля Америки після чвертьвікових захвату владою,
– вважає Лук'янов.

Розвідувальні служби США стурбовані позицією Трампа щодо Росії, пише The Washington Post.

"Це страх перед невідомістю. Ми не знаємо – хто він такий насправді, за завісою всіх цих промов", – сказав виданню високопоставлений чиновник, який відає національною безпекою США.

Читайте також: Президентські вибори у США: як переміг Трамп та як на це реагує світ (Хронологія)

Оглядач Sueddeutsche Zeitung Юліан Ханс вважає, що Дональд Трамп готує у вирішення конфліктів "радикальну зміна курсу".

"Жодної впевненості у тому, що з президентом Трампом почнеться нова ера дружби між Росією і Сполученими Штатами, немає. Обама довгий час ігнорував Путіна, уникав з ним особистих зустрічей і врешті-решт почав говорити з Москвою мовою санкцій. Трамп буде вирішувати суперечки в діалозі лицем до лиця, і це цілком вписується в путінський стиль", – пише оглядач.

Тепер Путін може сподіватися збільшити свій вплив – особливо в Сирії і на Україні,
– вважає кореспондент Die Welt Юлія Смирнова.

Глава Carnegie Moscow Center Дмитро Тренін каже, що якщо 45-ий президент США виконає хоча б частину своїх передвиборних обіцянок – його президентство може кардинально змінити ситуацію для Путіна, який прагне відродити вплив Росії на міжнародній арені."Можливо, у американського президента, який принесе за стіл переговорів прагматичний досвід бізнесу замість пережитків холодної війни, характерних для оборонників, буде більше шансів нарешті "повернути Росію з холоду", – пише оглядач The Guardian Мері Дежевські.
Категорія : Світ
так не похоже на Рассею
11 листопада 2016 22:17

Генеральный прокурор штата Нью-Йорк Эрик Шнейдерман продолжит расследование двух дел в отношении Дональда Трампа, несмотря на то, что миллиардер избран президентом США. Об этом сообщает Politico со ссылкой на пресс-секретаря прокурора.

Как сообщил журналистам представитель Шнейдермана, после выборов 8 ноября, в результате которых победил Трамп, в нью-йоркской прокуратуре "нет никаких изменений" по возбужденных против него делам.

В настоящее время генпрокуратура штата Нью-Йорк ведет два расследования в отношении Трампа. Одно из них было открыто в сентябре и касается благотворительного фонда нового американского лидера, который обвинили в сомнительных операциях. Как писали СМИ, фонд Дональда Трампа занимается перераспределением взносов из других источников, а сам миллиардер внес в него последнее пожертвование в 2008 году.

Трампа также обвиняли в том, что в 2013 году он через свой фонд совершил незаконную денежную выплату прокурору штата Флорида Пэм Бонди, собиравшейся открыть дело против Университета Трампа, который многие считают мошеннической организацией.

Противники миллиардера посчитали выплату взяткой в обмен на отказ от начала расследования. Как Трамп, так и Бонди отрицали подобные обвинения.

Теперь прокуратура расследует жалобы студентов Университета Трампа, которые, по их словам, хотя и заплатили за обучение, но знаний не получили. В октябре адвокаты Трампа обжаловали эти заявления в Верховном суде Нью-Йорка в связи с истечением срока давности.

Дональд Трамп победил на выборах президента США, состоявшихся 8 ноября. Его инаугурация должна состояться 20 января 2017 года.


Залишити Коментар