Росіяни не готові захищати владу Путіна

квітня 28 / 2016
Росіяни не готові захищати владу Путіна

Більшість росіян бояться говорити правду навіть близьким, а не тільки соціологам і навіть фактична 40-50-відсоткова підтримка є пасивною. Про це в дискусійному клубі Оксфорда заявив колишній глава компанії ЮКОС Михайло Ходорковський, пише Open Russia.
За його словами, люди не готові захищати нинішню владу. «Це не вибір, а мімікрія. Ми з цими людьми можемо і будемо працювати ».

«Більшість людей, дією котрі намагаються відстояти демократичний вибір (такі, як я, наприклад), виступають саме проти нинішнього режиму, але категорично не згодні бачити своїми союзниками тих, хто вважає себе ворогами Росії і російського народу як таких», - сказав він.
Ходорквоскій вважає, що путінський режим не вічний і він менш стійкий, ніж радянський, «оскільки всі замкнуто на одну людину, чия параноя наростає, а вік гарантує проблеми».
Як писала Politeka, більше половини росіян - 56% - нічого не чули про офшори президента РФ Володимира Путіна. Про це свідчать результати опитування, проведеного «Левада-Центром». Знають про нього лише 43% опитаних. При цьому 29% з тих, хто знайомий з «панамськими архівами» заявили, що це їх не цікавить, і тільки 14% респондентів сказали зворотне.
Нагадаємо, що в жовтні минулого року рейтинг Путіна досяг історичного позначки - 89,9% і сталося це завдяки успішній «антитерористичної» операції в Сирії.
Категорія : Світ
рок
28 квітня 2016 12:40

Цікаво, а чи робили опитування українців, чи готові вони захищати Порошенка?


Аналітик
28 квітня 2016 20:05

Ходорковський, як і інші гаркаві, спочатку обкрадують країни перебування на мільярдні суми, а потім з ображеним виглядом розповідають байки про начебто кривавий тоталітарний режим. Ці інтернаціональні клоуни пограбували Україну та Росію і ще сміють щось звиздіти.


Залишити Коментар