Білорусь посилює охорону кордону з Україною

червня 03 / 2015
Білорусь посилює охорону кордону з Україною

Міноборони Білорусі направляє дві роти спецназу на посилення охорони кордону з Україною. Зокрема, дві мобільні роти 38-ї гвардійської окремої мобільної бригади сил спеціальних операцій будуть передані в розпорядження Держприкордонного комітету з метою посилення охорони кордону на південному напрямку.

Як повідомляє прес-служба Міноборони Білорусі, в цій країні почалася перевірка територіальної оборони Гомельської області і системи посилення охорони державного кордону на південному напрямку. Здійснюється формування штабу територіальної оборони Єльського району і окремої стрілецької роти територіальних військ в Єльську.

«З цією метою районний військовий комісаріат вживає заходів з призовом із запасу на ці підрозділи військовослужбовців», — йдеться в повідомленні.

«Серед найважливіших завдань територіальної оборони: охорона важливих об'єктів, виконання окремих бойових завдань спільно з військовими частинами Збройних сил, боротьба з десантно-диверсійними силами і незаконними збройними формуваннями, участь у посиленні охорони ділянок Державного кордону Республіки Білорусь», – наголошується у повідомленні.
Категорія : Світ

Залишити Коментар