Польща не хоче відправляти своїх солдатів на війну в Україну

травня 18 / 2015
Польща не хоче відправляти своїх солдатів на війну в Україну

Під час дебатів кандидатів на пост президента Польщі Броніслава Коморовського та Анджея Дуди чинний президент Польщі наголосив: «Польща – важливий і давній партнер України, однак, не настільки, щоб висилати польських солдатів на війну», пише Цензор.НЕТ з посиланням на «Польське радіо».

Водночас Броніслав Коморовський зазначив, що питання ситуації в Україні є ключовим для безпеки Польщі.

«Ми не можемо бути більш українськими, ніж самі українці, але можемо допомагати Україні зберігати свою незалежність, оскільки це лежить у сфері інтересів Польщі», – сказав він.

За його словами, Польща і надалі підтримуватиме Україну, насамперед, у питанні реформ органів місцевого самоврядування та у сфері української обороноздатності.

Нагадаємо, що 17 травня у Варшаві проходили дебати між двома кандидатами на пост президента Польщі – чинним президентом Броніславом Коморовським і кандидатом від опозиції Анджеєм Дудою.

Другий тур президентських виборів у Польщі відбудеться 24 травня.

Нагадаємо, що в першому турі виборів на пост президента Польщі перше місце зайняв Анджей Дуда з результатом 34,76% голосів виборців. Броніслав Коморовський опинився на другому місці, за нього проголосували 33,77% поляків.
Категорія : Світ

Залишити Коментар