Білорусь не дозволить зі своєї території вводити війська в Україну

січня 17 / 2015
Білорусь не дозволить зі своєї території вводити війська в Україну

Посол Білорусі в Україні Валентин Величко запевнив, що Білорусь ніколи не вдасться до агресії і ніколи не дозволить іншим країнам з її території вводити війська на територію України. Про це він заявив в інтерв'ю щорічного наукового видання "Україна дипломатична", повідомили у прес-центрі Міністерства закордонних справ Білорусі.

"Одразу зазначу: глава держави Олександр Лукашенко сказав, що Білорусь ніколи не вдасться до агресії. Більш того, Білорусь ніколи не дозволить іншим країнам вводити зі своєї території війська в Україну. Ми підтримуємо українську державу як цілісну і унітарну в рамках чинної Конституції, яка виключає яку б то не було федералізацію", - сказав Величко.

Також посол сказав, що білоруська влада співпрацюватиме з Україною незалежно від того, хто в країні при владі.

"Уряд Білорусі, а також представники посольства ніколи не говорили: нова влада, стара влада, що її зміна – це дуже погано, чи правильний неправильний вибір народу. Це внутрішня справа українського народу. Тому ми будуємо двосторонні відносини, виходячи з високого почуття взаємоповаги", – сказав Величко.

Нагадаємо, Лукашенко назвав політику Росії "дурною та безглуздою".
Категорія : Світ
я
18 січня 2015 09:05

Жду аналогичную новость про Вануату и марсиан!


Людвіг
18 січня 2015 18:29

Кіть Білорусь дозволить зі своєї території вводити війська в Україну, то, як казала інтелектуалка прес-секретар держдепу США Псакі, Америка направить до берегів Білорусі військово-морський флот...


Залишити Коментар