Новини Закарпаття / Україна / Легалізувати все: "Секс – не злочин!"

Легалізувати все: "Секс – не злочин!"

Легалізувати все: "Секс – не злочин!"
Послуги сексуального характеру за гроші в Україні надаються, так само як і діють азартні гральні заклади – хоча обидві сфери діяльності заборонені нашим законодавством. Тож питання про наведення ладу у цих сферах шляхом узаконення постає регулярно. Зокрема, активісти пропонують скасувати покарання за "сексуальне заробітчанство". Як, навіщо і що це дасть — з'ясовували журналісти сайту "24".

16 грудня минулого року правозахисники і секс-працівниці влаштували пікетування Міністерства внутрішніх справ з вимогою легалізувати добровільну секс-роботу. При цьому вони визнають: сьогодні українське суспільство не готове до легалізації проституції як бізнесу. Але і дозволяти поліції та депутатам диктувати, як саме має працювати цей "бізнес", і "кришувати" його – не бажають.

Закінчилось пікетування тим, що учасники домовились і надалі гуртуватись, об’єднувати зусилля, і таки домогтися того, аби відмінити покарання за секс-роботу, розповіла у коментарі сайту "24" керівниця Всеукраїнської благодійної організації "Легалайф-Україна" Наталія Ісаєва. Найсумніше, зі слів активістки, що боротися за права секс-працівниць доводиться не з суспільством – тим самим, яке не готове – а з правоохоронцями.
Дата публікації: 10-01-2017, 21:24
Повернутися назад