Щоб були такі ж пільги: Рада проголосувала за важливий закон

червня 19 / 2018
Щоб були такі ж пільги: Рада проголосувала за важливий закон
Верховна Рада України більшістю голосів підтримала законопроект щодо внесення змін до закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", передає Корупція.Інфо

За відповідне рішення проголосували 236 депутатів за мінімально необхідних 226-ти.

У законопроекті № 8293, зокрема, мовиться про те, аби надати учасникам заходів Операції об’єднаних сил на Донбасі право на користування державними гарантіями, передбаченими для учасників Антитерористичної операції.


Так, у документі пропонується внести зміни до 19 законів України ("Про гуманітарну допомогу", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", "Про лікарські засоби", "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист" тощо), реалізація яких, як зазначено у пояснювальній записці до нього, "забезпечить комплексне врегулювання питань соціального захисту громадян, які братимуть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та інших питань, пов’язаних із здійсненням зазначених заходів".Відтак, у підсумку поширюється дія відповідних положень вказаних законів, які стосуються проведення антитерористичної операції, "на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях".
Категорія : Україна
«Киевводоканал» начал охоту
20 червня 2018 02:17

на коммунальных должников.


Так, отключение услуг пользования канализацией теперь грозит жителям квартир, которые имеют долги за водоотведение и водоснабжение.


Соответствующие меры были применены к должникам за воду и канализацию, проживающим в домах по улицам Бальщака и Градинская. Их лишили возможности использовать канализационный сток при помощи устройства Chop-2008, которое блокирует канализационный коллектор квартиры. Таким образом, неплательщиков лишили возможности ходить в туалет.

 

Как сообщает пресс-служба «Киевводоканала», для разблокировки канализации должникам необходимо погасить долг, а также оплатить услугу ее обратного подключения.

 

Ранее в СМИ появилась информация, что тариф на услуги по водоснабжению и водоотведению в 2019 году вырастет в среднем на 49,6%.

 

С 1 мая 2018 года украинские власти резко подняли для местных жителей плату за потребление электроэнергии, газа, горячей и холодной воды, а также за утилизацию мусора и содержание придомовых территорий.О-о-о-о ... цэ не гiмно - цэ гiдность .... СУГС!!


Залишити Коментар