Спокійно можна обійтися без нього: В Україні планують скасувати по батькові

червня 10 / 2018
Спокійно можна обійтися без нього: В Україні планують скасувати по батькові


В Україні пропонують скасувати використання по батькові, оскільки вважають його рудиментом Радянського Союзу, передає Корупція.Інфо

Як стало відомо, все більше людей закликає політиків скасувати використання по батькові. Таким чином, крім зручності в спілкуванні, Україна нібито стане ближчою до Європи.

“Ми відхрестилися від російського впливу, рухаємося до Європи, навіть у Казахстані вводять латиницю, щоб дистанціюватися від Росії. Навіщо ці Івановичі, Христофоровичи? Чому не пан Ігор, або пан Богдан, або пані Катерина? Красиво, сучасно, своєчасно!”, – пишуть у соцмережах ініціатори.

На думку кандидата історичних наук Ігоря Чорного, сьогодні по батькові поступово стає рудиментом, без якого можна обійтися, як це відбувається в більшості європейських країн. Історики стверджують, що на даний час, коли крім прізвища у всіх базах даних даються і дати народження, без по батькові можна абсолютно спокійно обходитися.

Однак, до тих пір поки по батькові не буде скасовано на державному рівні, вписувати у паспорт його обов’язково. У паспортному столі розповіли, що чоловік може змінити ім’я або прізвище, проте відмовитися або змінити по батькові зараз він не має права. Ініціатор законопроекту щоло скасування по батькові Валерій Пацкан пояснив, що плутанини, якої багато хто боїться, не виникне.

“У нас були прецеденти – іноземці навіть без прізвища приходили, з документами, оформленими за законами своєї країни. Питання лише в тому, щоб не втратити ідентифікацію людини. Якщо людина прийшла і сказав, що він – Іванов Іван без по батькові, потрібно переконатися в тому , що Іванов Іван без батькові існує в природі і даний громадянин це саме він”, – пояснив політик.

Відзначимо, що на сьогоднішній день широке розповсюдження по батькові мають в арабському, ісландському, монгольському, східнослов’янських та болгарською мовами. Країни Європи по батькові не використовують.
Категорія : Україна
Сергей Паршин
10 червня 2018 22:25

это не русский а славянский, старинный артифакт самоопределения. это дань традициям. и сказать пан Сергей Николаевич можно так же как и пан Сергей. в погоне за Европой надо не потерять свое лицо, помнить кто мы -откуда. 


ffffffff
10 червня 2018 23:39

майдаунами i призвище та iмя не треба буде, доста номер. На що їм людину яка мала прадiда, дiда тату, їм треба бiоробота, аби ся не помнив, кому та за що вiн обязан своїм життям.


Залишити Коментар