За "голову Наливайченка" було виділено бюджет у 2.5 млн. $!

квітня 19 / 2018
За "голову Наливайченка" було виділено бюджет у 2.5 млн. $!


Лідер Руху «Справедливість», екс-глава СБУ Валентин Наливайченко прокоментував викриття олігарха-втікача Олександра Онищенка про корупцію президента Порошенка та його оточення, зокрема, щодо купівлі за 2.5 млн. доларів США депутатських голосів під час голосування у Верховній Раді України за його відставку у червні 2015 року.

На переконання Наливайченка, викриття Олександра Онищенка можуть стати найгучнішою справою в історії України, якщо новостворені антикорупційні органи, зокрема НАБУ, САП, дійсно створені з метою подолання корупції в Україні.

“Проти президента висунені серйозні звинувачення - такі справи не можуть залишитися непоміченими з боку правосуддя, громадськості, журналістів: ані в Україні, ані за кордоном. Це - шок. Це - шлях до імпічменту президента”, наголосив він в ефірі телеканалу NewsOne.

Політик вважає, що мають бути відкриті кримінальні справи проти президента Порошенка та його оточення, залученого до корупції, підкупу парламентаріїв, має бути слідство і суд.

“Такі справи як ця – є тим «вододілом», який відділяє нас від наших європейських сусідів. Там, цієї інформації було б достатньо для імпічменту, дочасних виборів, арештів, показових судових процесів і закінчення багатьох політичних кар‘єр. В нас, нічого з цього не буде, принаймні за панування цієї влади… Я чомусь переконаний, що жоден із правоохоронних органів навіть не порушить за власної ініціативи жодних справ, відповідно фактів, що стали вчора надбанням громадськості. Сьогодні ми, найімовірніше, не побачимо офіційних заяв від прес-служб ГПУ, СБУ, НАЗК, САП, НАБУ, Мінюсту, ДФС, Фінмоніторингу та інших,”-зазначив лідер Руху “Справедливість”.
Категорія : Україна
АВС
20 квітня 2018 01:12

Почалася виборча реклама хто бiльший корупцiонер. Але проблема не в тому хто бiльший, проблема в тому що вони всi корупцiонери. Новостворені антикорупційні органи, зокрема НАБУ, САП, дійсно створені з метою подолання корупції в Україні? нi, вони створенi тiльки для того щоб бачити чужих корупцiонерiв, а своїх пригодованих не помiчати. Справедливiсть бореться з великими корупцiонерами, щоб вмiсто стареньких, великих, насадити своїх, молодих i бiльш перспективних!


Залишити Коментар