Тричі перехрестився і обікрав: соцмережі «підіpвало» відео з храму

квітня 17 / 2018
Тричі перехрестився і обікрав: соцмережі «підіpвало» відео з храму

На Тернопільщині чоловік тричі перехрестився і обікрав церкву. Відео зі злодієм, якого зафіксувала камера спостереження, опублікували в соцмережі парафіяни храму св. Пантелеймона УГКЦ.

«Христос воскрес! Мали неприємніть у храмі св. Пантелеймона – злодій, який поцупив гроші. Прошу поширити, щоб попередити інших від злочинців», – написав отець Василь Чамарник.

На відео, що зафіксувало крадіжку, видно чоловіка, який заходить у храм і тричі хреститься. Після цього, переконавшись, що в церкві нікого немає, крадій забрав гроші з ящика і швидко покинув приміщення.

Багато інтернет-користувачів поширили відео і прокоментували інцидент.

«Та що ж це робиться? Щось останнім часом дуже багато крадіжок в храмах Тернополя!», – зазначила Mariya Tsyaputa.

«Нічого святого», – пише Ірина Волинська.
Категорія : Україна
gjdkf
18 квітня 2018 10:51

Це щось так на непонятно,це щось підіграно ,гроші спокійно видкрито в шуфладі стояли для злодія відкриті, це щось якісь обмани зайшов його чекала відкрита шувлада і знав де гроші і спокійно взяв і поставив в карман, нічого незрозуміло


Спокійної ночі, українці
20 квітня 2018 02:49

Українська газова компанія "Нафтогаз" виступила з ініціативою підвищити ціни на газ в країні на 60-65%. Про це повідомляє агентство "Українські новини".


Відзначається, що підвищення цін торкнеться споживання газу понад соціальної норми. Виходячи з цього представники "Нафтогазу" запропонували уряду України запровадити два тарифу з цінами на газ.

— Чинна ціна в 6,96 тис. за 1 тисячу кубометрів буде поширюватися на соціальну норму споживання газу, а все, що вище норми, буде коштувати на 60-65% дорожче. Таким чином, з червня 2018 року ціна газу понад норми може зрости до 10,99 тис., а з жовтня — до 11,47 тисячі за 1 тисячу кубометрів, — йдеться в повідомленні.


Однак уряд України розкритикував ідею "Нафтогазу", заявивши, що поки не буде озвучувати її на переговорах з МВФ.


p.s. Підвищать-підвищать, навіть не сумнівайтеся. Треба ж вас видоїти насухо, перед тим як звалити на заслужений відпочинок куди-небудь подалі в теплі краї. Та і МВФ, подлюка, з ножем біля горла вимагає повернення кредитів. Так що терпіння вам, дорогі маленькі українці, і гарного настрою.

 

****

 

Украинская газовая компания "Нафтогаз" выступила с инициативой повысить цены на газ в стране на 60–65%. Об этом сообщает агентство "Украинские новости".

 

Отмечается, что повышение цен затронет потребление газа сверх социальной нормы. Исходя из этого представители "Нафтогаза" предложили правительству Украины ввести два тарифа с ценами на газ.

— Действующая цена в 6,96 тыс. за 1 тысячу кубометров будет распространяться на социальную норму потребления газа, а всё, что выше нормы, будет стоить на 60–65% дороже. Таким образом, с июня 2018 года цена газа сверх нормы может вырасти до 10,99 тыс., а с октября — до 11,47 тысячи за 1 тысячу кубометров, — говорится в сообщении.

 

Однако правительство Украины раскритиковало идею "Нафтогаза", заявив, что пока не будет озвучивать её на переговорах с МВФ.

 

p.s. Повысят-повысят, даже не сомневайтесь. Надо же вас выдоить досуха, перед тем как свалить на заслуженный отдых куда-нибудь подальше в теплые края. Да и МВФ, подлюка, с ножом у горла требует возврата кредитов. Так что терпения вам, дорогие маленькие украинцы, и хорошего настроения.


Залишити Коментар