Сумський поліцейський прямо в поїзді “Київ-Одеса” розстріляв пасажирів

березня 11 / 2018
Сумський поліцейський прямо в поїзді “Київ-Одеса” розстріляв пасажирів


Поліцейський був п'яний і не зміг самостійно покинути потяг У поїзді Одеса-Київ співробітник Департаменту захисту економіки Нацполіціі в Сумській області влаштував стрілянину, передає Корупція.Інфо

Інцидент стався перед самим прибуттям поїзда на Одеський вокзал. Чиновник з'ясовував стосунки з кимось із пасажирів поїзда. В ході конфлікту він дістав травматичний пістолет і відкрив стрілянину.

Поліцейський був п'яний і не зміг самостійно покинути потяг на вокзалі і поїхав на "відстій" вагонів. Тільки проспавшись, чоловік помітив пропажу пістолета.

"П'яного поліцейського намагаються" відмазати "співробітники Одеського управління внутрішньої безпеки і намагаються уникнути розголосу подробиць конфлікту. Крім того, в даний момент вони намагаються знайти його зброю", – пишуть в ЗМІ.

Так само, в ЗМІ підтверджують, що мова йде про начальника управління захисту економіки в Сумській області Миколу Сича. Засоби масової інформації називають Сича "людиною Януковича" і пов'язують його діяльність в Запоржжі з незаконним збагаченням і організації корупційних схем.
Категорія : Україна


загрузка...