Українець на людах з’явився з прирученою лисицею, його відразу оштрафували

січня 13 / 2018
Українець на людах з’явився з прирученою лисицею, його відразу оштрафували


На Київщині розгорівся скандал через чоловіка, який прийшов до супермаркету з лисицею на повідку. Тварину гладили малі діти, фотографувалися з нею, проте власника і лисицю примусово випровадили магазину.

Лисичку звати Стіма, вона надзвичайно лагідна та абсолютно безпечна. Принаймні в цьому переконує її господар Іштван. Він розповів, що купив іще маленьке дитинча у людей, котрі перед тим придбали його на фермі. Тваринку він виходив після неправильного догляду та харчування, тож лисичка дуже прив’язалася до власника. Однак днями чоловік і його чотирилапа подруга втрапили у скандал, бо в супермаркеті лисицю в чоловіка хотіли відібрати, тож там навіть зчинилася бійка.

Керівник охорони крамниці переконує, що ні ні чоловіка, ні лисицю не скривдили. "Тут же громадське місце – ми викликали поліцію, поліції нема. Ірпінська варта його вивела, а що було далі – того ми вже не знаємо", - пояснив представник супермаркету. В муніципальній поліції пояснюють, що чоловік був напідпитку, а звір у нього дикий і невідомо, чи щеплений від сказу та інших хвороб, тож це було джерелом небезпеки.

Представник служби захисту та порятунку тварин Ірина Мурга приїхала з'ясувати ситуацію і побачила велику любов. "Вона дуже любить його, вона постійно тулиться до нього. Ми перевірили паспорт", - пояснила вона. Документ на тварину власник показав і журналістам, бо там є позначка про щеплення від сказу, але штраф господарю все одно виписали. Сплачувати 800 гривень Іштван не хоче, бо не розуміє причин. "За що платити? За те, що перебував у громадському місці з лисичкою, але вона чиста, щеплена", - каже він і дикою твариною називає людину, а не Стіму.
Категорія : Україна

Залишити Коментар