Вадим Рабинович: «Влада вирішила, що ми настільки добре живемо, що вже страждаємо від переїдання!»

грудня 13 / 2017
Вадим Рабинович: «Влада вирішила, що ми настільки добре живемо, що вже страждаємо від переїдання!»

Україною керувала команда іноземців — «реформаторів», підібраних в божевільні. Хто відповість?

«Раніше влада вирішила, що наших дітей потрібно менше вчити, а тепер ще й менше годувати. Міністри і депутати, напевно, тепер їстимуть більше замість наших дітей! А заїжджі «напівмесії «навчатимуть нас, як в лічені місяці просто знищити країну і народ! »

Так прокоментував народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович одну з останніх ініціатив МОЗ в прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«Вчора МОЗ ввів нові норми харчування для дітей, виходячи з яких вони тепер знижені на 15%. Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун сказала: українським дітям треба менше їсти … З яких це пір українські діти стали переїдати? .. Зате подивіться, які пики собі від’їли депутати і міністри! «, — обурився парламентарій.

«Влада вирішила, що ми настільки добре живемо, що вже страждаємо від переїдання! А насправді, люди навпаки відмовляють собі у всьому, щоб звести кінці з кінцями … Пенсіонери ледь виживають, стоять за соціальним хлібом в черзі … Я багато їжджу по країні і знаю, що середньостатистична українська сім’я лише на Новий рік може, напевно, дозволити собі маленьку баночку червоної ікри — і то, сильно зекономивши на чомусь іншому «, — підкреслив лідер партії «За життя».

«Нещодавно Супрун також заявила про припинення держпідтримки онкохворих, тим самим прирікаючи їх на смерть. МОЗ не закуповує в повному обсязі наркоз, щеплення для дітей, але займається лобіюванням закону про трансплантацію органів, в якому прописано, що тіло померлого українця «піде на органи» за замовчуванням, якщо той не напише відповідну заяву за життя. Виходить, що влада раніше вирішила наших дітей менше вчити, тепер менше годувати. Супрун відняла у нас конституційне право (стаття 49 Конституції України) на безкоштовне медобслуговування — і має намір ще і торгувати нашими органами … У такої не зовсім здорової людини потрібно негайно забрати можливість знущатися над нами, вигнавши з країни! «, — заявив політик.

«У мене питання: на Супрун поширюються українські закони? Тоді чому вона вже набагато більш належних за законом чотирьох місяців виконує обов’язки міністра охорони здоров’я?», — підкреслив народний депутат.

«З України вже втекли ряд іноземних менеджерів. Всі вони — Квіташвілі і Абромявічус, Згуладзе і Деканоїдзе, Балчун і багато інших з мільйонними зарплатами — пройдисвіти, які набили собі кишені, похапали квартири і земельні ділянки. У мене таке враження, що цих горе-«реформаторів» набирали в божевільні, а потім поставили нами керувати … Тепер суспільству потрібно дати відповідь на питання: хто покликав сюди цих «напівмессій» і хто буде за їх діяння відповідати?», — резюмував Вадим Рабинович.
Категорія : Україна

Залишити Коментар