Головна новорічна ялинка до Києва приїде з запізненням, тай пошарпана (фото)

грудня 06 / 2017
Головна новорічна ялинка до Києва приїде з запізненням, тай пошарпана  (фото)
Свято наближається. Головну ялинку і столицю розділяють лише кількадесят кілометрів
Головна ялинка мала бути доставлена на Софійську площу в Київі ще вдень 5 грудня, проте тягач з новорічним деревом затримався у дорозі.

Про це йдеться у повідомленні організатора новорічних заходів у Києві Folk Ukrainе у Facebook.

"У зв'язку із завантаженням доріг, приїзд ялинки затримується. Також ми чекаємо на дозвіл від поліції, щоб безперешкодно потрапити на вулиці Києва. Робимо все можливе, щоб чим швидше приїхати до вас", - зазначається в повідомленні.

Пізніше організатори додали, що ялинка наразі перебуває під Києвом і рушить в столицю не раніше опівночі. "У нас останній ривок на фінішній прямій, але, на жаль, наша пишна зелена красуня стоїть під Києвом без руху. На вулиці столиці її не пускає патрульна поліція. У Києві зараз величезна кількість заторів, що ускладнює рух. Щоб не створювати аварійну ситуацію, новорічна ялинка рушить з місця не раніше ніж о 23:59", - йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що шлях головної ялинки до столиці був надзвичайно тяжким. Спершу проблеми створила природа - Карпати завалило снігом, і дорогі були заблоковані. Але сьогодні погода покращилася і ялинку ще о 12:30 чекали на Софійській площі.  Близько опівдня про проходження машини з ялинкою ваговимірювального комплексу на в’їзді до Києва відзвітував Центр організації та безпеки дорожнього руху КП "Київдорсервіс".
Категорія : Україна

Залишити Коментар