У разі прийняття бюджету на 2018 рік у нинішньому вигляді економічна криза в країні тільки посилиться, а людям стане жити ще гірше

листопада 22 / 2017
У разі прийняття бюджету на 2018 рік у нинішньому вигляді економічна криза в країні тільки посилиться, а людям стане жити ще гірше

«У разі прийняття бюджету на 2018 рік у нинішньому вигляді економічна криза в країні тільки посилиться, а людям стане жити ще гірше». Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112-Україна».
«Я ще про бюджет цього року говорив, що його прийняття обіцяє нам економічну загибель. Влада стверджувала, що всі економічні показники будуть зростати. В результаті сьогодні ми маємо жебрацькі зарплати, пенсії і курс 27 гривень за долар »- нагадав парламентарій.
«Тепер про бюджет 2018 у цифрах: на 69% збільшаться витрати на утримання апарату Верховної Ради і на 244% збільшаться витрати тільки на господарсько-фінансовий департамент Кабміну. Вдумайтеся! Мало того, що мільярди витрачаються на цих нероб-депутатів, так вони ще через бюджет протягують їм підвищення фінансування! »- заявив політик.
«При цьому мінімальну зарплату підвищать всього лише на 10%, а показник реальної інфляції складе 27%. Влада фактично заморожує рівень соцвиплат населенню, не враховує інфляцію і коливання курсу долара, який може злетіти до 30-35 гривень! До того ж в цьому бюджеті і мови не йдеться про індексацію або перегляд соцвиплат. У всіх країнах світу держава переглядає рівень соціального забезпечення на користь громадян — це обов’язок держави … Чому ж ви позбавляєте українців права на допомогу? », — обурився Вадим Рабинович.
«Днями в ЄС тарифи на електроенергію для населення знизилися. Чому ж у нас цього не відбувається, якщо Президент і Кабмін кажуть, що ми прагнемо в Європу? Відповідь проста: влада з панського плеча роздає сфери економіки на відкуп монополістам, які в свою чергу відіграються на пересічних українцях. В Європі існує здорова конкуренція в будь-якому бізнесі. І якби в Україні на ринку енергетики працювало 20-30 компаній, які конкурували б, тарифи для населення б впали. Владі ж це не вигідно. Їм простіше наростити тарифний і податковий тиск на простих людей », — підкреслив народний депутат.
Вадим Рабинович не вірить, що «влада з бізнесом буде говорити на« ви », як це обіцяють представники уряду.
«До піар-акції по «ослабленню тиску на бізнес »потрібно придивитися. Зверніть увагу на деталі: обшуки не скасували — вони триватимуть, але силовики будуть їх фіксувати на відео. Обшуки будуть, але вирішувати їх повинні будуть суди. Їм це нескладно, як ви розумієте. На жаль, збільшення бюджету силових структур на 18-й рік говорить тільки про те, що їм потрібно буде чимось займатися. Зауважте, ця влада вже 3,5 року обіцяє звільнити бізнес від наїздів з боку силових структур, але цього досі не сталося ».
На його думку, «горезвісні« маски-шоу »- це всього лише один із проявів грабіжницької політики влади».
«В результаті економічної політики нашої влади доходи від торгівлі з ЄС зросли всього лише на 570 млн. При цьому Україна втратила на торгівлю з країнами СНД близько 11,7 млрд доларів. Це катастрофа! Тому що ринок майже в 12 млрд потрібно відновлювати не один рік! Після зняття обмежень на зростання цін соцпродуктів, 90% з них злетіли в ціні. М’ясо вже собі не може дозволити людина, що живе на мінімальну пенсію — ось головні показники діяльності влади », — висловив обурення народний депутат.
«Я не буду голосувати за цей бюджет і закликаю всіх депутатів, у яких залишилася хоч крапля совісті вчинити так само. Це бюджет вбивства нашої країни, бюджет знищення завтрашнього дня, за нього голосувати не можна! », — підсумував лідер партії« За життя »Вадим Рабинович.

Подобається 1+
Категорія : Україна

Залишити Коментар