Владі вдалося відволікти українців від політики

листопада 20 / 2017
Владі вдалося відволікти українців від політики
Українська влада успішно для себе відволікла широкі верстви населення від участі у політиці економічними негараздами. Тепер вона може собі дозволити проводити непрозорі конкурси, як це сталося з відбором директора Державного бюро розслідувань.

Таку думку у коментарі сайту 24 висловив політолог Олександр Кочетков.

Коли відбувався конкурс на директора НАБУ, влада ще дбала про свій імідж, що подумають міжнародні партнери, запевнив Кочетков. Все таки намагалася вплинути на результати, але напівтаємно."У конкурсі на директора Державного бюро розслідувань всі маски зняті, від самого початку почалася кампанія за те, що цю структуру має очолити люди підконтрольні владі", – сказав Кочетков.

Він додав, що це люди "без біографії", які згодні працювати за командою. ФІнальна стадія конкурсного відбору реалізована терміново, тому що БПП і Народному фронту дуже потрібна противага у боротьбі проти потенційних політичних опонентів і вплив на ситуацію в країні.

Нічого спільного з боротьбою зі злочинністю у відборі на посаду директора ДБР немає,
– зазначив Кочетков.


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy
Категорія : Україна
Катерина
20 листопада 2017 11:25

Все правильно! Погралися трохи у так звану вуличну демократію........тепер все буде по дорослому!!! "Активісти" та "Патріоти" чешіться собі там із поляками та угорцями, а влада буде працювати та дерибанити тим часом країну по дорослому!!!

Слава Україні!

Хто не скаче той москаль!


Карпато - словин
20 листопада 2017 11:49

Наскільки треба бути тупим і охочим до подачок від влади щоб приїзжати в наш ,до цього чаму спокійний Край ,  щоб збурювати і протиставляти ,намагатися протиставляти ,одну частину народу проти іншої . І не бачити повний моральний занепад столиці у себе позаду .


Залишити Коментар