Львівське пиво: тепер зі смаком прем'єр-міністра Канади

листопада 14 / 2017
Львівське пиво: тепер зі смаком прем'єр-міністра Канади

Усі ми знаємо, що Львів здавна славився своєю фантазією та творчим підходом до справи. Креативні мешканці Львова завжди дивують нас створюючи щось цікаве та виняткове, щось таке, чого немає в цілому світі. Це стосується відкриття цікавих, концептуальних закладів, створення незвичайних речей щоденного вжитку. Також усьому світові відомі наші захопливі відеопроекти. Але зовсім нещодавно у Львові зайшли ще далі – придумали та випустили нову партію пива, а головними її героями стали прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та його, фактично, напарниця, а саме міністр закордонних справ Христя Фріланд.

Зі слів "Ulvovi.info", іноземці, які відвідують наше славетне місто, часто залишають відгуки про пиво у львівських пабах, і найчастіше ці відгуки позитивні. Львівське пиво гості із закордону порівнюють із найкращими зразками бельгійського, ірландського та французького пива. Це світлий ель з легкими нотками карамелі, розробили його в львівському Холдингу емоцій !Fest.

Розробники аргументували виробництво такого пива тим, що нашій політиці не вистачає непересічності та неординарності. Усі наші політики – це схожі один на одного чоловіки та жінки в костюмах та спідницях. А Джастін Трюдо – це незвичайний політик. По-перше, це харизматичний, доглянутий чоловік. По-друге, його почуття гумору відоме всім, саме воно допомагає Джастіну завжди успішно знаходити вихід з будь-яких ситуацій, навіть неприємних. Окрім цього політик завжди підтримував Україну. Зафіксували на етикетці з під пива також хобі політика, адже той займається боксом, а також пристрасть до кольорових та веселих шкарпеток.

Таке незвичайне пиво виробники аргументують тим, що це не просто напій, а своєрідне повідомлення з України для всієї Європи. На пиві прем’єр-міністр одягнутий у вишиванку, а його напарниця тримає український стяг.
Категорія : Україна

Залишити Коментар