Рабинович призвал Вилкула и других депутатов переходить из «Оппоблока»

листопада 13 / 2017
Рабинович призвал Вилкула и других депутатов переходить из «Оппоблока»

«Ганьбою» назвав народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» рішення парламентської фракції «Опозиційний блок» підтримати рішення провладних фракцій у Верховній Раді і голосувати за продовження повноважень слідства в прокуратурі, які, по вступає в дію законодавства, повинні закінчитися 20 листопада .

Про це Вадим Рабинович написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Банкова вирішила продовжити повноваження прокуратури, які закінчуються через шість днів. Простіше кажучи - поховати свою ж реформу ... Голосовать схилили «Оппоблок» ... Ганьба! Хлопці, біжіть з цього прокаженого освіти - не голосуйте за це ...

P.S. Народний депутат Віркул сказав, що, якщо ПРО проголосує і це, - він виходить з «Оппоблока» ... Чекаємо-с ... », - зазначив депутат.

Як відомо, кілька днів тому про вихід з «Опозиційного блоку» і вступ до партії «За життя» заявив член фракції ПРО народний депутат України Нестор Шуфрич.

Народний депутат України Вадим Рабинович різко критикує фракцію ПРО в парламенті за голосування разом з провладними фракціями у Верховній Раді, зокрема, щодо судової реформи, закону про житлово-комунального господарства та ін., Називаючи це «зрадою інтересів виборців південного сходу України».
Категорія : Україна
Юстас агенту Микулі
13 листопада 2017 20:35

Твій Рабінович- промедведчуківський клоун! Не позорься уже тулько Микуло.


мiсцевий
13 листопада 2017 22:08

Як "зауважали" поцрiоти альтернативу їх дебiлiзму, уже в Юстасися пишуть. Політична партія «За життя» пропонує громадянам України вихiд iз тупика, куда поцрiоти затягли нашу державу. Це надiя на краще життя, чим життя вiд поцрiотiв, якi вмiють тiльки розводити корупцiю та грабувати населення своїми реформами. Партiя «За життя» це "кiсточка", яка застрягла в горлi поцрiота, якщо громадяни пiдтримають цю партiю то змiнам на краще бути.


Залишити Коментар