НАБУ перевіряє виграшні білети радикала Ляшка

жовтня 28 / 2017
НАБУ перевіряє виграшні білети радикала Ляшка

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) перевіряє декларацію про доходи глави радикальної партії України Олега Ляшка.
Він задекларував 571 тис. Гривень від виграшу в Українській національній лотереї (УНЛ). Зауважимо, що такі великі суми повинні бути вказані на сайті УНЛ, а гроші Ляшко там не з'являлися.
У той же час «везунчик» стверджує, що виграші були анонімними, і він не був зобов'язаний їх декларувати, однак як сумлінний громадянин вирішив не приховувати додатковий дохід.

У НАБУ стверджують, що якщо будуть виявлені неправдиві відомості, то обов'язково будуть прийняті законодавчі заходи щодо нардепа і головного радикала України.
Категорія : Україна
лохотрон
28 жовтня 2017 11:03

Виграшні білети радикала Ляшка це не що iнше як плата за вирiшення або голосування за, тих чи iнших питання, якi за нормальних обставин нiколи не були би проголосованi або вирiшеннi. Це полiтична корупцiя.

 

https://youtu.be/y9h_j33EQWs?t=4m13s


Новая Украина.
29 жовтня 2017 06:05

Фильм 1-й. Дикие деньги.

 

Они начали ковать свои миллиарды ещё в 90-е – пилили государственную собственность, писали "под себя" законы Украины. Меняли президентов, устраивали революции, воевали друг с другом за сферы влияния. Игорь Коломойский, Дмитрий Фирташ, Ринат Ахметов и другие олигархи считали себя хозяевами Украины. Но просчитались, когда "двинули" на трон Петра Порошенко...

 

***- Наберите в инете в Гугле : https://youtu.be/JkhNdbcpvxoФильм 2-й. Дикие деньги

 

***- Наберите в инете в Гугле : https://www.youtube.com/watch?v=mkhVfuRC5mg


Залишити Коментар