Американці назвали українських лідерів електоральних симпатій

жовтня 23 / 2017
Американці назвали українських лідерів електоральних симпатій

Національний демократичний інститут США (NDI) спільно та за підтримки Національного фонду розвитку демократії (NED), Міністерства закордонних справ Канади (GAC), Агентства США з міжнародного розвитку (USIAD) і уряду Швеції провели в Україні соціологічне дослідження електоральних симпатій громадян Украіни.Непосредственний опитування 5125 респондентів методом інтерв'ю проводилося Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) в таких населених пунктах України: Київ (601), Харків (601), Херсонська область (602), Одеса (601), Львів (600), Крам аторск і Слов'янськ разом з оточуючими сільськими регіонами (600).

Дослідження були проконтрольовані вище названими організаторами.

Середня похибка даних опитування не перевищує +/- 3%.

Якщо вибори відбулися завтра, то електоральні симпатії українців розподілилися б таким чином (серед тих, хто точно піде голосувати):

Американці назвали українських лідерів електоральних симпатій


Соціологи також опитали громадян України по особистим симпатіям до політиків топ-рівня. На питання "Чи подобається вам конкретний політик" респонденти відповіли наступним чином:

Американці назвали українських лідерів електоральних симпатій


Як повідомляв NewsNetwork, раніше кілька українських соціологічних і медійних інституцій - Інститут аналізу і прогнозування (ІАП), компанія "Соціопрогноз", інформцентр "Київський прес-клуб" та платформа "медіахаб" - провели найбільший в країні опитування громадської думки в рамках проекту "Територія реформ. Кризовий моніторинг ", цікавлячись, зокрема, і електоральними настроями громадян країни.
Категорія : Україна
чубиркобот
23 жовтня 2017 13:43

Микуло, ти ся вже із сим жидом уголовником Рабіновичем іпанув! Не сміши йсим фуфлом люей!


ЦІМБОР
23 жовтня 2017 13:46

не лим жидом , а й кащщийом - бессмертним - медведчуком.


чубиркобот
23 жовтня 2017 13:50

Пак Рабінович ото просто "шістьорка" Медведчука. А Микула нащупав "золоту жилу" через медведчуківського холопа Чубірка


Кунь
24 жовтня 2017 00:17

шо підарасики?

не любиться вам?

сосіть, сосіть дальше у Балоги і других неудачників.:))))


прохожий
24 жовтня 2017 01:13

Не буду много писати лем йедно сись список партiй на гнуй вмiстi з їх усiма начальниками та проплаченими активними. Медведчук спасе Україну и верне їв статус розвинутої держави, а не держави попрошайки яка себе не може содержати. Сисi агенти рузних мастi из кожi вон лiзуть коли штось чувуть за Медведчука а ба чому? А ба тому што для них халява из розкраданнями та присвоюванням як державного так и приватного майна закiнчиться, и начнеться ера настоящої роботи, щось заробив втось получив.


Залишити Коментар