Були пацієнтами, а стали клієнтами. Були лікарі, а стали обслуговуючим персоналом

жовтня 22 / 2017
Були пацієнтами, а стали клієнтами. Були лікарі, а стали обслуговуючим персоналом
Основна реформа від МОЗ в силі. Замість допомоги – медичні послуги, замість пацієнтів – клієнти. На чай давати не будуть, але обіцяють збільшити зарплатню.

Сімейні лікарі:

Максимальна кількість коштів на один рік медичної практики, яку вони можуть отримати від Національної служби здоров’я України становитиме приблизно 700 тисяч гривень наступного року. Основна умова: набрати максимальну кількість пацієнтів, що дорівнює встановленій законом нормі – 2000 пацієнтів (клієнтів). Таке фінансування сімейний лікар зможе отримати при умові, що він працює, як ФОП, має власний орендований кабінет із усім необхідним та медсестрою на додаток. З цих же коштів, лікар-ФОП має виплачувати зарплату медсестрі, сплачувати аренду, податки та комунальні послуги.

Безкоштовно до спеціалістів можна потрапити тільки за направленням сімейного лікаряЗа рекомендацією МОЗу, найбільш вигідний варіант для ФОПів – це об’єднання. Наприклад знімати одне велике приміщення, де будуть працювати декілька сімейних лікарів (кожен з них має оформитись, як ФОП). Таким чином, одразу вдасться поділити ціну аренди та комуналки. Але варто враховувати, що для трьох лікарів, наприклад, повинна бути дійсно велика площа, а головне, таке об’єднання має бути близьким до спальних районів. У бізнес-центр до лікаря не поїдуть.

В середньому підходяща площа в Києві для об’єднання буде коштувати приблизно 15-20 тисяч гривень. Якщо пошукати тільки для себе – 5-7 тисяч. Але також не треба забувати, що лікарський кабінет має бути матеріально-технічно оснащений. Норми будуть прописані у МОЗ пізніше.

Верховна Рада відхилила використання міжнародних протоколів лікуванняСпеціалісти:

А тут все просто. Лікарі-спеціалісти будуть очікувати своїх клієнтів. Найбільш обширні планові операції Уряд залишить безкоштовними, та занесе у перелік гарантованих медичних послуг. Все інше буде оплачуватись пацієнтом з власної кишені за встановленими Кабміном тарифами.

У випадку, якщо пацієнт не має направлення від сімейного лікаря, він має сплатити тариф спеціаліста у лікарняну касу.
Категорія : Україна
987
22 жовтня 2017 17:57

Ось до чого призвела проамерикоська "революція гідності"...


789
22 жовтня 2017 20:05

Болезненный, солько тебе платят за такой примитивный "срач"?


987
22 жовтня 2017 21:29

Ясно, як день, Супрунку нам нав"язали агенти Путіна. Можливо агенти Сталіна...


ПРИМИТИВУ 789
22 жовтня 2017 22:34

789 а ти заскiльки лизеш своїм закордоним партнерам дупу? Прижали за украдене? Реформа ветеринара из сша супрун АНТИНАРОДНА, це вже всi признали, за винятком деяких, яких або розум покинув, або партнери мiцно держать за гениталiї.


Залишити Коментар