Медведчук набирає політичну вагу – ЗМІ

жовтня 21 / 2017
Медведчук набирає політичну вагу – ЗМІ

Віктор Медведчук має ексклюзивний статус єдиного сполучної ланки між Кремлем і Банковою.
Про це йдеться в статті «Нового часу».

«Ця людина (Віктор Медведчук. - Прим. Ред.), Не дивлячись на заборону прямого авіасполучення між Україною і Росією, регулярно літає в Москву і назад. При цьому, за інформацією близьких до нього депутатів, він вхожий як до Петра Порошенка, так і до Володимира Путіна. Причому з останнім його об'єднують родинні узи. А ще цей українець курирує обмін полоненими на Донбасі, намагається будувати власну політичну кар'єру, пов'язаний з декількома депутатами Ради », - йдеться в статті.

Журналісти відзначають, що Медведчуку не звикати до негативного ставлення до себе з боку вітчизняних політиків і активістів, адже він довгі роки був однією з найбільш суперечливих політичних фігур.

«Сірий кардинал президента Леоніда Кучми, ворог Віктора Ющенка і цілого ряду інших топових «партдеятелей», а також кум Путіна, за останні 15 років Медведчук то йшов в небуття, то повертався зміцнілим. Зараз Медведчук переживає черговий ренесанс - набирає політичну і фінансову вагу, осідлавши позицію ексклюзивного сполучної ланки між Кремлем і Банковою », - йдеться в публікації.

ЗМІ нагадують, що восени 2014 Петро Порошенко доручив включити Медведчука в переговори з обміну полоненими і призначити його спеціальним представником України з питань гуманітарного характеру в рамках тристоронньої контактної групи. «З цього моменту процес обміну за участю Медведчука просувався досить активно: так, за один лише день 26 грудня 2014 го звільнили 146 українців. Та ж Надія Савченко, депутат ВР, вийшла на волю, за словами Наливайченка, завдяки участі в переговорах Медведчука », - вказує« Новий час ».

У свою чергу, народний депутат Вадим Рабинович, який регулярно спілкується з Медведчуком, повідомив, що «Медведчук - єдиний місток між Києвом і Москвою», і за останні кілька років він 84 рази літав з Києва в Москву, і відбувалося це з дозволу Банкової. «Він приїжджає в Москву - і відразу їде до Путіна. Він приїжджає до Києва - і їде до Порошенка. Значить, це вигідно двом сторонам », - вважає Рабинович.
Категорія : Україна
політбюро ЦК КПСС
22 жовтня 2017 12:45

Микуло, дай си покуй з 64 річним дідом!

 

Ві?ктор Володи?мирович Медведчу?к - народився 7 серпня 1954, Почет, Абанський район, Красноярський край, РРФСР.


МИКУЛА
22 жовтня 2017 15:33

НЙШОВИСМИ МОЛОДОГО  МАСКАЛЯ 67 РІЧНОГО ЦККПСС 


Коммен
22 жовтня 2017 17:51

Україна в нинішньому стані не є самодостатньою. Американці її використали і викинули. Може хоч Медведчук зможе відновити діалог з Москвою? Майданувати і руйнувати легко, а самостійно розвиватись важко. Один пан не допоміг, може допоможе інший...


Залишити Коментар