Декого забрали карети швидкої допомоги: під Радою у Києві перші постpaждалі

жовтня 18 / 2017
Декого забрали карети швидкої допомоги: під Радою у Києві перші постpaждалі
Внаслідок зіткнень правоохоронців та мітингувальників в урядовому кварталі Києві, декого з них забрали карети швидкої допомоги.
Як мінімум одного мітингувальника та правоохоронця забрали медики. У правоохоронця на лиці була кpoв, повідомляє “РБК-Україна”, передає 24 канал.

За даним “Громадського”, під час сутичок було розпилено сльозогінний газ, а кількість постpaждалих – щонайменше троє осіб.

Сама сутичка сталась в урядовому кварталі поблизу будівлі Кабміну. За різними даними, учасників акції – від двох до чотирьох тисяч.

“Ozon/Озон – громадське спостереження” передає, що cyтички розпочалися, коли активісти прорвали металеве загородження на перетині вулиць Грушевського та Садової. Саме там стояли бiйці Нацгвардії та поліції особливого призначення. І саме там правоохоронці застосували сльозогінний газ.

У відповідь мітингувальники на вулиці Грушевського почали розхитувати автобуси.
Категорія : Україна
..................................
18 жовтня 2017 22:54

Йой грузино-афгано майдан почав розхитувати автобуси, а яка користь вiд цього розхитування? Хочуть помiняти мiсцевi автобуси на зарубiжнi? Пересiчному українцьови учаснику грузино-афгано майдана свiтять тiльки стусани та запах сльозогінного газу. Нi одної економiчної та соцiальної вимоги, на що вводити людей в оману, це не їх майдан, iсторiя повторюєся.


маленькому украинцу.......
19 жовтня 2017 01:38

Это Бенямайдан(за его и К бабки) с разрешения демопиндосов .... и отвлекуха от "реформ"... Надо же пипл занять, пока пан и кураторы грабят страну


111
19 жовтня 2017 18:35

Ще одного майдауну Україна не витримає.


Залишити Коментар