Рабинович: «Оппоблок» наклав на себе руки, давши 20 голосів за судову реформу

жовтня 03 / 2017
Рабинович: «Оппоблок» наклав на себе руки, давши 20 голосів за судову реформу

«Сьогоднішнє голосування в Раді за так звану судову реформу і 20 голосів від фракції« Оппоблока », які і допомогли влади її протягнути 234-ми голосами, - це не просто зрада інтересів виборців, а й самогубство такої політичної опозиційної сили, як« Оппоблок » , з Відсьогодні його просто не існує! »

Про це кореспонденту «Журналіста» розповів народний депутат України, голова підкомітету ВР з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович, коментуючи голосування у Верховній Раді за судову реформу.

«Я давно говорив і повторю зараз: в Раді при відсутньої коаліції з БПП і« Народного фронту »виникла нова коаліція - БПП,« Народний фронт »і« Оппоблок ». Це пряма зрада інтересів виборців, які голосували за «Оппоблок» і делегували його депутатів в Раду як опозиційну силу. Депутати- «оппоблоковци», злякавшись висять над ними кримінальних справ, просто-напросто підставили влади плече, продали свої голоси, погодивши свої дії на Банковій. Це підлий, цинічний вчинок, це абсолютна зрада своїх виборців! Сьогодні поставлено остаточний хрест на такій опозиційну політичну силу, як «Оппоблок», він тепер увійде в історію парламентаризму України тільки в якості зрадника інтересів виборців! », - констатував народний депутат.

«Напередодні голосування я звертався до представників« Оппоблока », благаючи їх не передавати в руки влади судову систему, не брати цю узурпаторську судову реформу. Однак, «Оппоблок» не почув мене, як не чує давно вже і своїх виборців. Показово, що які не голосували за судову реформу «оппоблоковци» добре розуміють, на що пішли, - як відомо, Добкін покинув «Оппоблок, а Новинський вимагає негайного скликання політради і з'їзду. Це навряд чи допоможе, але вельми характерно! »», - підкреслив парламентарій.

«З сьогоднішнього дня в Раді діє нова« ширка »- третім повноцінним учасником нової коаліції стала фракція вже колишньої опозиційної партії« Опозиційний блок ». Але це «піррова перемога» - я просто впевнений, що виборці дадуть належну оцінку діям і вчинкам зрадників їх інтересів. На виборах «Оппоблок» вже ніколи не отримає підтримки на півдні, сході та в центрі України - а вибори вже недалекі, сьогоднішнє зрада «Оппоблока» їх тільки наблизить! », - резюмував Вадим Рабинович.
Категорія : Україна

Залишити Коментар