Медведчук розповів про прогрес в переговорному процесі з обміну

вересня 20 / 2017
Медведчук розповів про прогрес в переговорному процесі з обміну

Спецпредставник України в Тристоронньої контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Сході України Віктор Медведчук відповів на питання журналіста «ЗнайUA» про хід переговорів по звільненню полонених, які будуть проходити сьогодні, 20 вересня в Мінську на засіданні гуманітарної підгрупи.

«Головним питанням стане продовження обговорення пропозиції української сторони, яка була зроблена 1 вересня 2017 року представникам ОРДО і Орлоя про звільнення утримуваних осіб за формулою« 87 на 309 ». За останні два тижні в ході переговорного процесу українській стороні вдалося домогтися значних успіхів: якщо на минулому засіданні представники ОРДО і Орлоя визнавали наявність лише 74 осіб розшукуваних Україною, які утримуються на цих територіях, то станом на 19 вересня українська сторона домоглася того, що це число збільшилося до 85 осіб, і представники ОРДО і Орлоя погодилися з доводами української сторони, про те, що ці 85 українців утримуються у них », - сказав Медведчук.

Також Медведчук додав, що на сьогоднішній день українська сторона розшукує всього 147 осіб, безвісти зниклих - 410.

Нагадаємо, спецпредставник України з гуманітарних питань в Тристоронньої контактній групі Віктор Медведчук займається обміном утримуваними особами з грудня 2014 року. За його участю були звільнені 404 людини, серед яких військові і цивільні особи, в тому числі Юрій Солошенко, Геннадій Афанасьєв і Надія Савченко.
Категорія : Україна
....у
20 вересня 2017 21:38

Министр обороны Украины Степан Полторак отстранил от должности начальника клиники психиатрии национального военно-медицинского клинического центра полковника Олега Друзя, сообщила пресс-служба ведомства.

«Только что принял решение об отстранении от должности начальника клиники психиатрии национального военно-медицинского клинического центра «Главный военный клинический госпиталь» полковника Олега Друзя в связи с неудовлетворительным выполнением служебных обязанностей и назначил служебное расследование», – передает РИА «Новости» сообщение Полторака в изложении пресс-службы минобороны Украины.

Ранее Друзь заявил, что 93% участников военной операции в Донбассе являются потенциальной угрозой для общества и нуждаются в лечении, чем вызвал волну негодования среди украинских силовиков.

 Pанее сообщалось, что более 5,5 тыс. украинских силовиков прошли лечение от психических расстройств после участия в боевых действиях в Донбассе, треть из них отстранена от службы на основании заключения военно-медицинской комиссии.


Залишити Коментар