Медведчук розповів про пропозиції по обміну в форматі «309 НА 87»

вересня 07 / 2017
Медведчук розповів про пропозиції по обміну в форматі «309 НА 87»

Віктор Медведчук, спецпредставник з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи по мирному врегулюванню ситуації в Донецькій і Луганській областях, прокоментував журналісту «КП в Україні», що готується «великий обмін» утримуваними особами з ОРДО та ОРЛО.

«Проблема з проведенням звільнення пов’язана з тим, що списки для його здійснення необхідно затвердити всім сторонам. Велика кількість осіб, розшукуваних ОРДО та ОРЛО, що знаходяться на території України, відмовляються від повернення на непідконтрольні Україні території. Верифікація цих осіб зменшує число тих, на кого претендують ОРДО та ОРЛО, а завершення цієї роботи і тривалі переговори з уточнення та узгодження списків відкрили можливість для повернення українців додому, до своїх родин », — розповів Медведчук.

«Ми розшукуємо на території ОРДО та ОРЛО 144 людини. На сьогоднішній день встановлено місцезнаходження 87 з них. Розшук решти триває », — додав він.

«В результаті проведеної роботи 1 вересня було зроблено пропозицію ОРДО та ОРЛО розглянути питання звільнення 87 розшукуваних нами українських громадян. У свою чергу ми готові розглянути питання про звільнення 309 осіб, які розшукуються ОРДОта ОРЛО. Зазначу, що в число цих 309 осіб ми не включаємо тих, які звинувачуються або засуджені за скоєння особливо тяжких злочинів, а також тих, хто звинувачується або визнан винним у вчиненні злочинів не пов’язаних з АТО », — підкреслив Медведчук.

За матеріалами: https://times.com.ua
Категорія : Україна
Юстас агенту Микулі
7 вересня 2017 11:33

Микуло, я думав што ти мало май розумний.


Залишити Коментар