Народ України не брав кредитів у МВФ, їх набирали правителі!

вересня 05 / 2017
Народ України не брав кредитів у МВФ, їх набирали правителі!

Ми будемо ініціювати народне громадський рух «Я не брав кредитів МВФ!»

«Міжнародні фінансові організації виводять Україну на перше місце в світі, — і тим не менше, продовжують давати сюди мільярдні кредити. Що це? Це означає, або вони в частці цієї корупції, або переслідують якусь свою вигоду … Тільки в цьому році ми винні на обслуговування боргів 2,6 млрд. доларів, а випрошуємо 1 млрд. доларів! Ми не в змозі повертати їм ці гроші, та ми їх і не брали, це набирали наші правителі! .. Наша пропозиція — нехай МВФ та інші міжнародні фінансові організації повертають собі гроші з офшорів наших чиновників, заарештовують і забирають рахунки в банках, забирають їх мільйонні будинки та нерухомість. Ось нехай французьку віллу Льовочкіна забирають за наші борги, хай ще з десяток таких «Льовочкіних» знайдуть і заберуть, ми їм підкажемо! »

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі 112-Україна, коментуючи проблему повернення українських боргів МВФ і нових траншів.

Він також нагадав, що «МВФ заганяє нас в фінансову кабалу, і при цьому висуває ще умови: то ліс вирубати, то пенсіонерів погубити, то охорону здоров’я зруйнувати, то підприємства — перлини промисловості продати, а то і зовсім — головне наше багатство землю розпродати» .

«Ми категорично проти цього! Народ України цих кредитів в очі не бачив, ми їх не брали, обслуговувати ці борги не можемо. Все нехай забирають у себе на Заході, там і офшори, і рахунки, і нерухомість », — переконаний політик.

«Казнокради набрали грошей, відвели їх в офшори і розграбували, а кожна народжена в Україні дитина вже винна МВФ 10 тис. доларів, хоча її тільки з пологового будинку винесли … Ми будемо ініціювати народний громадський рух« Я не брав кредитів МВФ! », Ми будемо закликати вчинити так, як зробила Греція та Ірландія, які припинили співпрацю з МВФ », — резюмував Вадим Рабинович.
Категорія : Україна
.....................................
5 вересня 2017 23:09

Тепер захоплення чужих територiй iде не як ранiше через вiйну, а через кредит. Назначають головним менеджером свою людину яка чiтко веде фiрму до банкрутства, а потiм як цей менеджер розвалив та випотрошив всi цiннi активи цьої фiрми i файно задовжив фiрму, приходять кредитори, щоб їм срочно вернули грошi та проценти, а коли повертати нема що кредитори купують цю колись процвiтаючу фiрму за поламану копiйку. У такий спосiб захоплюють цiлi держави, подивiться скiльки iноземцiв майдан посадив у крiсла кервникiв для розвала нашої держави, яку користь вони принесли нашим людям за таку неймовiрну зарплату яку їм назначили. Вiзьмiть цього Наєма, звiдки вiн випав на нашу голову, це чистий пiп Гапон! Де тепер Яресько, це вона вiшала на шиї українцiв цi кредити, а цей мiнiстр економiкi Айварас Абромавичус якому Порошенко сказав що не про яку економiку вiн чути не хоче. Вам краще зажилося з такими iменами, а що розкрадання державного майна припинилося, чи корупцiя вже зникла?? Так що сталося з нашов державов?


паромщик
6 вересня 2017 08:49

я дивуюся тупістьов ибрегливістю ціейі влади весь народ під гіпозом бо ниможе бути народ такий тупий


мойше чубиркман
6 вересня 2017 12:08

Мыкула, ты уже перед жидом-уголовником Рабиновичем прогинаешься?! Ну все логично : Рабинович и его партейка - проект твоего гуру, агента КГБ-ФСБ Соколовского (Медведчука). Бгы-гы-гы!


Залишити Коментар