Майже 6 мільйонів сімей суттєво постраждають від підняття тарифу на газ (відео)

серпня 12 / 2017
З підняттям тарифу на газ прибутки облгазів збільшаться на 7,7 мільярда гривень. Тому близько шести мільйонів родин будуть змушені платити більше за споживання блакитного палива.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Почути Україну» сказав директор ГО «Інститут міста» Олександр Сергієнко.

«Як тільки було опубліковано і проект документу, і розрахунок щодо підняття тарифів на газ, кожна людина могла порахувати, скільки саме витрачатиме коштів. Тобто кожен не ледачий міг зайти на сайт НКРЕКП та ознайомитися з прикладом розрахунку. В тому випадку, якщо у помешканні є газова плита, то вартість блакитного палива плюс абонплата дасть зростання платіжки у 0,2-0,3 рази. А якщо є газова плита і немає гарячої води, то зростання буде в 1,8 рази», – розповів Сергієнко.

Тому через те, що в Україні газом користується більша частина населення, це суттєво збільшить їхні витрати за споживання газом.

«Однозначно в першу категорію потрапить 4,7 мільйона сімей, у другу – 1,2. Тобто майже шість мільйонів сімей відчують на собі суттєвий ціновий удар. Сумарно, якщо порахувати прибутки облгазів, то на 7,7 мільярда гривень на рік більше сплатить населення України. Адже газ в Україні споживає практично все населення», – прокоментував Сергієнко.
Категорія : Україна

Залишити Коментар