Міністр соцполітики заявив, що українці багато їдять

серпня 11 / 2017
Міністр соцполітики заявив, що українці багато їдять
Українці витрачають на їжу половину заробітку не тому, що мало заробляють, а тому, що багато їдять.

Так в ефірі одного з українських телеканалів міністр соцполітики Андрій Рева прокоментував статистику, згідно з якою українці стали витрачати на їжу більше, але менше купувати продуктів через те, бо на низку продуктів харчування зросли.

Він пояснив, що німці витрачають на їжу всього 14%, у той час як українцям треба щомісяця відкладати 50% прибутку для купівлі продуктів. За його словами, це не економічна, а культурна проблема.


"Німці їдять трохи по-іншому. У них інший раціон. Їхня культура харчування дуже відрізняється від нашої. Враховуючи, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше порівняно з нашими людьми", – сказав міністр.
Категорія : Україна
Дюрі бачі
11 серпня 2017 14:56

  Відправити Міністра Реву  в  Німеччину  і  дати  йому  нашу  пенсію.  Най  там  попробує  жити  на  неї,  дашто  там  навчиться  та  нас  навчить. Увидеме,  що  потім  буде  коментувати.  А  може   го  ривезуть  в  чемодані. По  твари  пана  міністра  можна  впознати  же  він  жиє  не  в  німеччині.  На  лицьові  мош  шваблик  запалити.  Сказуєся  менталітет.


Украінка
12 серпня 2017 00:02

Вообще дурний на голову чи шо? Таких треба відстороняти від роботи за таке відношення до народу! Він нас зовсім за ідіотів приймає!!! У них із зарплат досить 14% виділяти бо зарплати не такі як наші малі. Може і по собі судить і собі подобних, бо ість явно не то шо простий народ.Він живе за НАШІ налоги і так іздіватися з нас собі позволяє!!?? Куда звертатися оби му напомнити його функціональні обов'язки?


Залишити Коментар