У США наполягають – в Україні має бути створений антикорупційний суд

травня 06 / 2017
У США наполягають – в Україні має бути створений антикорупційний суд
Посол США Марі Йованович наголосила на необхідності ще однієї важливої реформи в Україні – створенні антикорупційного суду.

Про це вона розповіла в ефірі "Громадського".

Вона переконана, що американська допомога є дуже важливою для України і згадала, до яких реформ долучились США.

Я схильна вважати, що в багатьох випадках наші програми допомоги були дуже корисними. Наприклад, в тому, що стосується реформ в антикорупційній схемі. Власне, ми допомогли ввести електронну систему державних закупівель Prozorro. Ми допомогли створити три нові незалежні антикорупційні інституції: НАБУ, НАЗК і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру,
– зазначила Йованович.
Вона додала, що зараз США допомагають Україні у реформуванні судової системи і в цьому процесі виділяють одну важливу реформу – створення антикорупційного суду.

"Адже нині в країні є незалежні і здібні слідчі, прокурори. Та для забезпечення результатів, яких хочуть українські громадяни, потрібна й судова система, що також буде незалежною", – наголосила посол США.

До слова, раніше у ЄС поставили перед Україною жорсткий дедлайн, вимагаючи, що закон про антикорупційний суд повинен бути прийнятий до середини червня 2017-го року.
Категорія : Україна
....у
6 травня 2017 19:54

Пока космические корабли бороздят просторы вселенной, Кличко торжественно открыл... туалет. Автоматический!

Мэр Киева Виталий Кличко, шагнул в завтрашний день, в присутствии журналистов проверил работу нового автоматического туалета в центре города, сообщает телеканал ТСН.
По замыслу, "чудо техники" должно работать без участия собирающего деньги контроллера — посетитель платит одну гривну непосредственно смарт-кабинке. Однако назвать туалет автоматическим можно лишь с оговоркой: пока что рядом с уборной стоит девушка-консультант, которая объясняет всем желающим, как воспользоваться Hi-Tech туалетом. 


Залишити Коментар