Саакашвілі розповів, чим займеться його партія

квітня 22 / 2017
Саакашвілі розповів, чим займеться його партія
Партія "Рух нових сил", лідером якої є Міхеїл Саакашвілі, буде чимось на зразок Партії регіонів, проте з європейською ідеологією.

Про це заявив сам Саакашвілі, повідомляє "Новое Время".

"Це буде така собі Партія регіонів, але з цивілізованою, європейською ідеологією", – сказав політик, пояснивши, що "Рух нових сил" спрямує основні зусилля на вирішення проблем провінції – областей і районів.Саакашвілі зазначив, що готовий будувати свою політичну силу на принципах конкуренції серед її учасників. Мовляв, хто успішніший, той і претендує на високі посади в разі успіху на виборах.

"Себе я бачу в ролі граючого тренера", – уточнив лідер партії, адже в нього недостатньо строку перебування у громадянстві для депутатства.

Нагадаємо, "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі і партія "Воля", лідером якої є Юрій Дерев'янко, оголосили про об'єднання.
Категорія : Україна
Шовгар
22 квітня 2017 22:04

Най ліпше розповість, як розвалив Грузію по заказу вашингтонського обкому.


............
22 квітня 2017 22:27

черговий пук-пук.... от Партіi "Рух нових сил". Розшифровую, рух нових сил у старiв системi, йсе замiна тих якi украли страшно много, на тих якi не украли може ще нiчого, но в планах украсти бiльше тих що украли страшно много. Задумайтеся над цим, ци треба нам таку партiю. Вспомнiть як партiя Удар пiднiмалася на Олiмп, що обiщали, запитайтеся киян як они задоволенi мером-спортсменом.


Залишити Коментар