На Прикарпатті нелюди катували подружжя

березня 18 / 2017
На Прикарпатті нелюди катували подружжя
Розпочато кримінальне провадження за фактом нападу на будинок сільського голови села Стратин, побиття подружжя та вбивства його дружини


Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "ГК".

Сільського голову Стратина Станіслава Дідуха били та катували – вимагали гроші й золото.

"Пальцями намагалися очі видерти, зв'язали руки пластмасовими затяжками", – розповідає син війта Володимир Дідух. А що робили грабіжники з його матір'ю наразі з'ясовується.

Відомо, що Надія Дідух померла – від удушення. За словами Романа Чекмарьова, начальника управління карного розшуку ГУ НП в Івано-Франківській області, чи її спеціально задушили, чи просто коли зв'язували, то так замотали скотчем, що вона задихнулася, вони поки що сказати не можуть.

10 тисяч гривень – саме такою була сума, яку вбивці винесли з помешкання Дідухів. Злочинці забрали гроші і залишили чоловіка та дружину напризволяще. Наступного після нападу дня у Надії Дідух був 58-мий день народження. Цілий ранок близькі телефонували їй, щоб привітати. Далі син, який мешкає у Львівській області попросив товариша провідати батьків.

Так стало відомо про напад.

"14 годин батько був зв'язаний, – розповідає Володимир Дідух. – Тіло матері лежало в хаті. Ніхто нічого не бачив. Батько кричав – ніхто не чув: бо нижче сусідів немає, вище живуть старші".

Війта у стані середньої важкості відвезли до шпиталю. В нього діагностовано здавлення кінцівок, забій грудної клітки, черевної порожнини. Як кажуть лікарі, він весь час був притомний, і коли його катували, і потім – коли чекав на допомогу. В нього діагностовано здавлення кінцівок, забій грудної клітки, черевної порожнини.

У поліції припускають, що напад був добре спланованим. І дивуються: чоловік головував у Стратині майже 20 років, але жив скромно, ворогів не мав. У рідних та односельців наразі єдина версія – злий жарт могла зіграти хіба що посада.

Нагадаємо, що 14 березня на оселю голови сільської ради напало четверо невідомих у масках. Із застосуванням зброї вони зв'язали полімерними хомутами та скотчем подружжя. Дружина господаря померла, а чоловік доставлений на лікування у району лікарню.
Категорія : Україна

Залишити Коментар