Головні Новини:
У Нижньому Селищі в школі масове отруєння учнів, госпіталізовано 13 осіб   |    В Ужгороді сталося потрійне – ДТП (Відео)   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Вирубка лісів, подвійне громадянство, гальмування децентралізації, контрабанда та погані дороги - все про Закарпаття (ВІДЕО)   |    У Великому Березному в непрацюючих очисних спорудах знайшли труп чоловіка   |    В Хусті невідомі нелюди познущалися над собакою після чого його рештки залишили на узбіччі (Фото)   |    Поліція Виноградова не в силах навести порядок на вулицях міста (відео)   |    На Березнянщині виявили труп людини   |   

Віктор Медведчук: "Україна вже зараз має задуматися над тим, як форсувати виконання Мінських угод"

20-01-2017, 18:54; Переглядів: 501; Коментарів: 5
Віктор Медведчук: "Україна вже зараз має задуматися над тим, як форсувати виконання Мінських угод"

Лідер Громадського руху «Український вибір — Право народу» Віктор Медведчук заявив, що прихід до влади в США Дональда Трампа означає високу ймовірність перегляду ставлення Вашингтона до конфлікту на Донбасі, а значить, Україні необхідно форсувати виконання Мінських угод.

«20 січня в посаду вступає новий президент США Дональд Трамп. Тривога, з якою цієї події чекають в Києві, зрозуміла. Перемога Трампа означає високу ймовірність перегляду ставлення Вашингтона до конфлікту на Донбасі. Кілька тижнів тому я вже посилався на статтю у впливовому німецькому виданні Bild, в якій йшлося про те, що колишній держсекретар і радник з питань національної безпеки Генрі Кіссінджер при новому президенті «може стати посередником між Москвою і Вашингтоном», оскільки Трамп має намір зблизитися і примиритися з Росією », — написав політик у своєму« ЖЖ ».

Він додав, що позиція Кіссінджера з приводу врегулювання конфлікту на Донбасі не секрет — вона детально викладена в інтерв’ю журналу The Atlantic. Так, з точки зору Кіссінджера, врегулювання конфлікту на Донбасі якраз і є способом гарантувати нейтралітет України: «Я вважаю за краще незалежну Україну, поза військовими блоків. Якщо від України відокремити дві області Донбасу, вона гарантовано стане постійно ворожою по відношенню до Росії. Україна тоді залишиться під владою своєї західної частини. Рішення в тому, щоб дати цим областям Донбасу автономію і право голосу у військових питаннях. Але в іншому залишити їх під управлінням України ».

«Тобто мова йде про те, щоб український нейтралітет відбувався з державного устрою країни. А то пристрій, який підтримує Кіссінджер, — це фактична «федерація», тільки цього лякаючого офіційний Київ слова він не вживає », — зазначив лідер« Українського вибору ». На його думку, позиція нової адміністрації Білого дому буде істотно відрізнятися від позиції адміністрації Обами, яка підтримувала Києву невиконанням Мінських угод.

Крім того, він підкреслив, що надії, які можуть живити в Києві на те, що перемога Трампа — випадковість і його адміністрація довго не протримається, не обгрунтовані. «Так що Києву вже зараз слід задуматися над тим, як форсувати виконання Мінських угод. Тому що через кілька місяців умови для їх виконання можуть стати помітно важче », — зауважив Віктор Медведчук.

За матеріалами: http://vybor.ua.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Україна


написав: Майдауны, кто в пожарные пойдёт
?

20 января 2017 г.

Одиозная 24-летняя Анастасия Деева, занимающая пост заместителя министра внутренних дел Украины Арсена Авакова, призвала добровольцев вступать в пожарные команды на общественных началах (то есть бесплатно). Соответствующий пост Деева опубликовала на своей странице в Facebook.

В посте замминистра отметила, что, по её мнению, на Украине «сеть пожарных команд недостаточно разветвлена, ее необходимо развивать», привлекая к работе в качестве пожарных волонтёров. Скандально известная девушка добавила, что, на её взгляд, увеличение количества пожарных команд по стране с помощью «государственной системы» является «нецелесообразным» в условиях «всеобщей децентрализации».

Деева также пояснила, что это – отличный способ привлечь граждан страны к «участию в общественной жизни», воспитывая тем самым из них «настоящих героев», отметив, что в случае реализации подобного проекта государству удастся увеличить количество пожарных в стране, не увеличивая при этом расходы на их содержание! Вот такое гениальное предложение выдвинула 24-яя замминистра внутренних дел Анастасия Деева.

Стоит отметить, что, по всей видимости, Деева не только не понимает, что, по ряду объективных причин, формирование пожарных команд на общественных началах абсолютно недопустимо, но она также глубоко убеждена в том, что в её голову пришла просто отличная мысль! Мол, ребята, в стране тяжелые времена, сами понимаете, и если вы такие патриоты, то Родина как раз сейчас в вас нуждается… Наверное, приблизительно так рассуждает малолетняя содержанка Авакова.

Более того, особенно поражает тот факт, что Анастасия Деева призывает откликнуться на её предложение исключительно волонтёров, подчеркивая, что их работа оплачиваться не будет! То есть 24-летняя замминистра предлагает привлечь к особо опасной деятельности пожарных людей, не обладающих вообще никакими специальными навыками, опытом и квалификацией (получается, что многие из них могут просто погибнуть при исполнении своих служебных обязанностей!), и при этом она даже не собирается им за это платить!!!

Подобные заявления девушки, которая вообще непонятно, каким образом получила занимаемый ею пост в 24 года, по меньшей мере, провоцируют ещё большую социальную напряжённость в украинском обществе. Складывается такое ощущение, что действующая киевская власть уже совсем перестала следить за действиями своих «ручных обезьянок», пустив всё на полнейший самотёк!

написав: Путин снял шефа пропаГандонов
Москва. 2 ноября. INTERFAX.RU — Президент России Владимир Путин своим указом освободил с 4 января 2017 года Леонида Решетникова от должности директора федерального государственного научного бюджетного учреждения “Российский институт стратегических исследований”, сообщает пресс-служба Кремля.

Другим указом президент назначил с 4 января 2017 года на эту должность Михаила Фрадкова.

Фрадков, который ранее возглавлял Службу внешней разведки и должен был возглавить наблюдательный совет РЖД, также станет председателем совета директоров концерна ”Алмаз-Антей”.

Такое решение было принято в среду на встрече Путина с Фрадковым и главой госкорпорации “Ростех” Сергеем Чемезовым.

Российский институт стратегических исследований (РИСИ) — крупный научно-исследовательский и аналитический центр, учрежденный президентом РФ

Главная задача РИСИ — информационное обеспечение администрации президента РФ, Совета Федерации и Государственной Думы, Совета Безопасности, аппарата правительства, министерств и ведомств. РИСИ предоставляет экспертные оценки, рекомендации, готовит информационно-аналитические материалы для вышеуказанных структур.

написав: Майдаун,как всегда,преподал через .опу
А НА САМОМ ДЕЛЕ :

Российский институт стратегичеcких исследований (РИСИ) – ведущий научно-исследовательский и аналитический центр, учрежденный президентом Российской Федерации.
РИСИ предоставляет экспертные оценки, рекомендации, готовит информационно-аналитические материалы для Администрации Президента и других правительственных структур.
РИСИ изучает проблемы национальной безопасности и взаимоотношения России с другими странами, прогнозирует политическую и социально-экономическую обстановку на глобальном и региональном уровнях, оценивает факторы стратегического риска, противодействует фальсификации истории в странах постсоветского пространства.


1994 — 2009 год — Кожокин Евгений Михайлович (профессор МГИМО).
2009 — 4 января 2017 года — Леонид Петрович Решетников (генерал-лейтенант СВР в отставке).
С 4 января 2017 года — Михаил Ефимович Фрадков (Директор Службы внешней разведки Российской Федерации (2007—2016) ,председатель совета директоров концерна «Алмаз-Антей»).

написав: ...
23.05.2016 года Президент России Владимир Путин подписал закон о повышении пенсионного возраста госслужащих ...

В КОТОРОМ В ЧАСТНОСТИ СКАЗАНО, что предельный возраст пребывания на госслужбе: для руководителей ВЫСШЕГО ЗВЕНА УСТАНОВЛЕН - до 70 лет.

А Леониду Петровичу Решетникову - 6 февраля 2017 года исполняется - 70.

МАЙДАУН,НЕ ДУРИ ЛЮДЕЙ,А УЧИ ЗАКОНЫ -)))))

з.s.
Предельный возраст пребывания на госслужбе, для остальных госслужащих в России установлен- до 65 лет.

написав: Кацапский уебан, учи матчасть
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ

О Решетникове Л.П.

Освободить с 4 января 2017 г. Решетникова Леонида Петровича от должности директора федерального государственного научного бюджетного учреждения “Российский институт стратегических исследований”.

Настоящий Указ вступает в силу со дня его подписания.

Президент Российской Федерации В.Путин

Москва, Кремль 2 ноября 2016 года № 583

Добавление комментария

Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

23 мар
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг

У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

20 мар
Коментарів: 6
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17 мар
Коментарів: 4
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька

Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

14 мар
Коментарів: 15
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий

Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

11 мар
Коментарів: 13
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради

Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

10 мар
Коментарів: 10
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок

Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?

20 мар
Коментарів: 5
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів

На Закарпатті студенти готують Майдан

18 мар
Коментарів: 5
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію

Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

17 мар
Коментарів: 1
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження

Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

14 мар
Коментарів: 33
Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

Жителька закарпатського міста Берегово, оцінила нинішню владу
Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)

Жителька закарпатського міста Берегово, оцінила нинішню владу

За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

12 мар
Коментарів: 3
За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

Там вироблене в Європі паливо продають за українськими цінами
За опитуваннями авто ремонтників та водіїв краще паливо в Закарпатті на АЗС торговельної марки «Маркет»

Там вироблене в Європі паливо продають за українськими цінами

Останні Новини

Останні Коментарі

 • водій 23.03.2017
  Попри заборону, вантажівки і н ... (2)
  водій-фото
  в Росвигові В Мукачеве шастають дальнобойщики по вулицям, хати дрижать и розсипаються, де поліия?
  скоро в ямах не лише колеса залишать водїї а і голову розібють,зато мер в усіх гріхах обвинувачує губернатора
  добре що фестивалити навчився і брехати нагло
 • 1 23.03.2017
  Ініціатива Порошенка стосовно ... (15)
  1-фото
  ще єден долбоєб мадярський
 • кацапедл, быстренько опровергаем 23.03.2017
  Як пройшла минула доба в зоні ... (6)
  кацапедл, быстренько опровергаем-фото
  В России быстрыми темпами растет смертность

  Эксперты указывают, что несмотря на телевизионную пропаганду об улучшении в России демографической обстановки, такого просто быть не может. Все зависит от того, как власти ведут подсчеты.

  Дело в том, что существуют особенности расчета ...
 • дмитро 23.03.2017
  Вирубка лісів, подвійне громад ... (3)
  дмитро-фото
  айно право лем лигітимне едно громадянштво і баки забивати ни треба,на візу нахер а не настара бігати гий дідови гаті,а домів де родився лем туріштом ай як хло на хитру попу є болт із лівов різьбов:))))))))))ги-ги цівидиштися хитрожопі двопачпортові ондеки настара:)))))))ги-ги

  за што міг ...
 • Право 23.03.2017
  Вирубка лісів, подвійне громад ... (3)
  Право-фото
  Близько половини краин свиту дозволяють своим громадянам мати подвийни паспорти..., а вирубувати лiси не дозволяють.
 • Петро Мазепенко и орден Иуды 23.03.2017
  Росія відправила бойовикам на ... (1)
  Петро Мазепенко и орден Иуды-фото
  23 марта 2017 г.

  Поця Порошенко в своём фейсбучке написал (или его пиарщики написали, пока он бухал, что не принципиально), что «Мазепа – это решающая фигура в украинской истории, ставшая символом сопротивления России».
  Прекрасный пример для подражания, просто прекрасный. Главным зан ...
 • Руслан 23.03.2017
  Попри заборону, вантажівки і н ... (2)
  Руслан-фото
  Краще заплатити штраф, ніж залишити бампер або іншу запчастину на Берегівській обїздній. Вона взагалі не придатна для руху. Щось там поліцію та владу Мукачева не видно, бо вони тим бездоріжжям не їздять.
 • дмитро 23.03.2017
  Закарпатці показали Укравтодор ... (3)
  дмитро-фото
  но гет усьо крадут,може не крадут а перегрузами нищат ???????по сюй дорозі новуй гоба на біціглях їздят , а по гошударштвеннуй і трактором гусилничним мож адь так закарпацькі мадяри:))))))))))))ги-ги

  на фотці уже видко што лем по старуй настара їздят, а по новуй відітелі лем показувут ...
 • 123 23.03.2017
  Закарпатці показали Укравтодор ... (3)
  123-фото
  Вот истинно правильный пример! Зима есть у всех,а асфальт со снегом сходит только у нас!(ну и у соседей наших восточных). Воруют не зная ни конца,ни края!
 • дмитро 23.03.2017
  Вирубка лісів, подвійне громад ... (3)
  дмитро-фото
  гуйню чеше маскаль нігде у світі ниє "двойного " громадянства,раз мадяри виписали та українське уже ни дійсне,і проблема іскуственна даже ниє про що говорити,ипин так як і про хащу,продали й усьо бізнешмени най си пилорами й фури у гузицю забют,про гражданство має робити міграційна шлужба, ...
 • Шоніко 23.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (5)
  Шоніко-фото
  А у меня ,сосед єсть Фери бачи .
  Немножко он горбатий , но очень отлично спивает .Он би тото жури порвал На хуй !
  И Украина вииграл би снова .
 • Русначиско 23.03.2017
  Закарпатці показали Укравтодор ... (3)
  Русначиско-фото
  Вшто тоті селяни чинять? Они незнавуть вшто гроши треба красти ай хижки на пять єтажу чинити. Де позеравуть депутати. Они сяк втратять Закарпаття,
 • дмитро 23.03.2017
  Закарпатці не зможуть отримува ... (1)
  дмитро-фото
  тоесть ни заборонила а лем мала кумісія та рішили мацкалики штрафу пудняти бо кумісію по банкувцьким законам пудоймати нимож ,дись примерно така гуйня:)))))))))))))ги-ги
  ай як хло у жопі мохи биз хохлу,та помали штрафами дойити будут гаштербайтиру:)))))ги-ги
 • дмитро 23.03.2017
  Мародерство: Росія щодня краде ... (3)
  дмитро-фото
  для дотационный уголь Донбасаа: кіломитраж поникай курвімитром на карті та поймеш нашто мацкалям думбацький антраціт:))))))))))))))ги-ги
 • Не треба нас дурыть 23.03.2017
  Мародерство: Росія щодня краде ... (3)
  Не треба нас дурыть-фото
  Это ДНР и ЛНР продают так уголь Украине. А покупатели так через укроСМИшки лапшу для урянацпоцриотов вешают... бггыгыгы. ..
 • Шарий прав 23.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (5)
  Шарий прав-фото
  А ци е ще в других странах спиваки-инвалиды-"моя мечта- Евровидение"?
 • Шарий по поводу запрета(видео) 22.03.2017
  У Папи Римського стягнули голо ... (5)
  Шарий по поводу запрета(видео)-фото
  22 марта 2017 г.

  Самойлова. Разрешение свыше получено - YouTube
  ***- Наберите в инете :
  https://www.youtube.com/watch?v=CIQsaOKQPqI

  Вообще-то ранее задуманное Евровидение кончилось, когда выиграло Кончито Вуртс. Под оно специально изменили правила, чтобы половина голо ...
 • Вечно пьяный майдаун рамсы попутал 22.03.2017
  Як пройшла минула доба в зоні ... (6)
  Вечно пьяный майдаун рамсы попутал-фото
  В России стали меньше пить.

  По данным Роспотребнадзора (опубликованы в январе 2017 г.), с 2009 года потребление алкоголя в России снизилось в 1,5 раза. А сам рынок спиртного в 2017 году ждёт сокращение объёмов производства и потребления и возможно небольшой рост цен, считают эксперты.

Найпопулярніші новини

 • Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)
 • Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)
 • Подробиці смертельної ДТП на Виноградівщині
 • В Іспанії відкрили перший бордель з гумовими жінками
 • Червона ікра ложками. Таке буває на Закарпатті (Відео)
 • Американець зняв на відео НЛО поряд зі своїм домом
 • Вчені: вулкан в Антарктиді може виявитися порталом в інший світ
 • На Закарпатті суді невідомі побили всі вікна на хаті (фото)
 • У Києві викрили схему виведення в офшори 800 млн грн (ФОТО)
 • Закарпатські злодії дизпалива потраплять в Книгу рекордів Гіннеса?
 • Далекоглядні закарпатці масово вступають в партію майбутнього Президента України, якого лобіює США
 • В Англії виявили в ядерному бункері плантацію конопель
 • У Мексиці виявили унікальне авто.На смітнику
 • Снігова буря накрила Східне узбережжя США (ФОТО)
 • Потяг врізався в пасажирський автобус
 • Москаль не створював Вільховецьку громаду він її не ліквідує – Цірик
 • Ми в соц.Мережі