"95 Квартал" зняли фільм- про "Слугу народу 2" (ВІДЕО)

грудня 23 / 2016
"95 Квартал" зняли фільм- про "Слугу народу 2" (ВІДЕО)

23 грудня в широкий український прокат виходить комедія Олексія Кирющенко "Слуга Народу 2" - висококонтрасний колаж з штампів про Україну, створює її підсилену комічну модель. Настільки підсилену, що показує практично неіснуючу Україну, зазначає кінокритики Сергій Васильєв.

Комедія Олексія Кирющенко "Слуга Народу 2" - без перебільшення головний масовий вітчизняний фільм року, нібито створений для того, щоб затягнути в кінотеатри якомога більше українських глядачів на "своє кіно".

Власне фільм, не "нібито", а спеціально створений для цього. Результат колективної творчості авторів студії "Квартал 95" (нехай у фінальних титрах автором прав на фільм вказана інша компанія) - черговий доказ того, що Володимир Зеленський з кампанією як ніхто інший можуть відчувати, знаходити, використовувати і в той же час формувати широкий глядацький запит ,

В першу чергу, завдяки нескінченному своєму телевізійному присутності. Знову таки, виправданого рейтинговим увагою глядачів; що тут первинне - "курка" або "яйце" - не скажеш. Ось і художній фільм "Слуга Народу" парадоксально існує з порядковим номером "2", хоча до цього ніякого художнього фільму "Слуга народу" - першого - не було.
Категорія : Україна

Залишити Коментар