У Житомирі під час отримання неправомірної вигоди затримали слідчого

листопада 03 / 2016
У Житомирі під час отримання неправомірної вигоди затримали слідчого


Викриття та затримання слідчого стало результатом спільної роботи Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України, військової прокуратури Житомирського гарнізону та Головного управління Нацполіції в області. Розпочато кримінальне провадження.
3 листопада у місті Житомир правоохоронці затримали слідчого Житомирського відділу поліції ГУНП під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 3 тисячі гривень. Таку суму 28-річний старший лейтенант поліції вимагав та одержав від потерпілого за повернення йому речей (речових доказів), вилучених у ході проведення слідчих дій.
Факт отримання неправомірної вигоди був задокументований, а грошові кошти вилучені.
Слідчий затриманий в порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.
За вказаним фактом військовою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Згідно чинного законодавства затриманому може загрожувати від 5 до 10 років ув’язнення.
Позиція керівництва Головного управління Нацполіції в Житомирській області щодо викриття у своїх рядах негідних і нечистих на руку поліцейських є принциповою: однозначне звільнення з органів внутрішніх справ і безумовне притягнення до відповідальності згідно із чинним законодавством. Процес очищення рядів правоохоронців від негідних працівників триватиме і надалі.
Категорія : Україна
Крук
4 листопада 2016 05:03

Та як так , взятки беруть ?
Грузинка з армяшком обіцяли і гроші розтринькали на комісії, атестації, всіх корупціонерів відсіяли а тут на тобі і далі беруть взятки.
Провал реформи , тупа ця дама деконаідзе.
Прибиральниця в початкові класи і небільше.


Залишити Коментар