Терміново для всіх, у кого на руках є долари. Позбавляйтеся!

серпня 11 / 2016
Терміново для всіх, у кого на руках є долари. Позбавляйтеся!

Економіст Андрій Новак впевнений, что в Україні є всі передумови для Зміцнення нацвалюти до 20 гривень за долар, если на це Погода Нацбанк.

"Такий курс Цілком реальний. В крайньому випадка економічні передумови для цього є. Альо якові мету перед собою ставити НБУ? Ніхто цього НЕ знає. Девальвація гривні Вигідна експортера. А для населення Вигідний так звань німецький підхід. Міцною національною валютою уряд дает сигнал виробникам-експортера, что заради них держава не має буде девальвуваті копійчаних одиницю у збиток інтересам всех громадян. Виробники повінні працювати над зниженя собівартості, а не розраховуваті на девальвацію. Такий підхід сповідувала Німеччина после Другої Світової Війни. І стала однією з найуспішнішіх економік в мире ", - сообщил Новак.

Такоже Новак порадує українцям: "Потрібно всегда діліті ризики на три кошики. Частину грошей відкладайте в гривні. Відсотки депозітів у національній Валюті значний Вищі. Другу часть збіраєте в доларах, а третю - в євро. Тоді ризики будут мінімальнімі. А тим, у кого є значні фінансові заощадження, рекомендую купуваті нерухомість и землю. Цей ринок сегодня досяг дна ".
Категорія : Україна
іван
11 серпня 2016 10:20

Це шо за не грамотний румун писав


рок
11 серпня 2016 14:27

Який ДЕБІЛ писав, такий і дебільний прогноз.


Esther
3 жовтня 2016 20:31

О Боже , на якiй мовi то все написано .?


Залишити Коментар