У міській лікарні Рівного грабіжник влаштував стрілянину, є постраждалі

серпня 09 / 2016
У міській лікарні Рівного грабіжник влаштував стрілянину, є постраждалі

Сьогодні, 9 серпня, на території центральної міської лікарні у Рівному пролунали постріли. Про це повідомляється на сайті Національної поліції. За попередньою інформацією, невідомий чоловік хотів пограбувати аптеку. Вона розташована на вулиці Карнаухова. Першою почала бити на сполох працівниця закладу. Жінка встигла натиснути тривожну кнопку.

Коли поліцейські прибули на місце злочину, зловмисник, утікаючи, відкрив стрілянину в бік правоохоронців. У результаті перестрілки постраждав один поліцейський та сам нападник. Наразі злочинця прооперували.

На місце події виїхали начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв і заступник прокурора області Мирослав Пацкан, працює слідчо-оперативна група.
Категорія : Україна
хотят ли кацапские пидоры войны
10 серпня 2016 21:19

https://www.youtube.com/watch?v=gR87Z-o0PJM

На видео представлены съемки камер наблюдения внутри больницы. Русские кафиры продолжают тренироваться на сирийских детях, женщинах, больных, беременных, младенцах, стариках.

Ранее, таким же образом, кафиры бомбили чеченские больницы, сносили ковровыми бомбежками целые селения, убивали чеченцев семьями.

Эта страна-гадина подлежит безусловной ликвидации, и каждый мусульманин, не воюющий сегодня с Россией, не помогающий муджахидам, или хотя бы не делающий дуа против этой мрази, является соучастником и пособником кафиров в массовых убийствах, которые учиняла эта страна-маньяк на протяжении всей своей истории, и учиняет сегодня.


Залишити Коментар