Кривава різанина на Львівщині: чоловік вбив частину сім'ї

червня 22 / 2016
Кривава різанина на Львівщині: чоловік вбив частину сім'ї


У місті Дубляни, що на Жовківщині, вбив свою матір та доньку. Внука та зятя вбивці госпіталізували з різаними ранами до лікарні.

Про різанину повідомили сусіди, які почули шум у будинку, повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції у Львівській області.

"У будинку виявили два жіночих тіла без ознак життя, а також — чоловіка з колото-різаною раною в області шиї та дитину – хлопчика з різаною раною спини. Обидвох поранених госпіталізували у місцеву лікарню", — йдеться у повідомленні.

Вбивцею є 55-річний син 76-річної загиблої жінки. Також він наніс ножових поранень, несумісних з життям, своїй 22-річній доньці. Пораненими є чоловік молодшої сестри загиблої жінки та його 5-тирічний син.

Зять з сином намагалися втекти з будинку через вікно та зловмисник встиг їх добре покалічити. Ще одній доньці вбивці вдалось втекти з будинку неушкодженою. Вона розповіла у коментарі ZAXID.NET, що два місяці тому батька госпіталізували у психіатричну лікарню, де він перебував тиждень.

За словами дівчини, від народження чоловік мав вади слуху і мовлення, і завжди мав проблеми з психікою. А 3 роки тому він вже погрожував їй ножем.

Коли він взявся за ніж, я вибігла на вулицю і він прямо на моїх очах зарізав бабцю. Потім я почала кликати чоловіка, який спав у кімнаті. Зрозуміла, що навіть не знаю, де подівся мій син. А сестра саме в цей час разом з ним заховалася у ванній кімнаті. Їй якось вдалося малого випустити і там батько її і зарізав. А чоловікові з сином вдалося втекти через вікно,
― розповіла вона.

Поліція вже затримала зловмисника, який втік з місця події. Відкрито кримінальне провадження.
Категорія : Україна
борьба с кацапскими пропаГандонами
22 червня 2016 23:54

Комитет по разведке сената США предложил Белому дому создать специальную группу, которая будет противостоять русскому шпионажу, взяв за образец институт, существовавший в годы холодной войны. Об этом сообщает американское издание BuzzFeed.

По данным СМИ, в законопроекте сенатского комитета предлагается создать группу, в которую войдут сотрудники госдепа, представители разведки и различные чиновники.

Собираться она будет раз в месяц, а ее задачей станет «выявление русских шпионов, раскрытие убийств, совершенных по заданию Кремля, а также расследование финансирования организаций, действующих в интересах Москвы, и противостояние российской пропаганде и фальшивкам».

Помимо этого, документ предполагает, что ФБР должно будет изучать маршруты поездок русских банддипломатов и получать уведомления от сотрудников посольства, если те соберутся отправиться больше чем на 50 миль от своего места работы.

До настоящего времени работающие в США русские шпионы-дипломаты имели право свободно путешествовать по территории страны.

Предполагается, что рассмотрение законопроекта сенатом произойдет в июле.

Напомним в этой связи, что в последние годы уровень активности русских шпионов на Западе превысил уровень времен Холодной войны. Русские шпионы буквально наводнили страны западного альянса.

Особое беспокойство вызывают т.н. нелегалы, которые внедряются под различными фальшивыми легендами и нацелены на долгосрочное глубокое проникновение в финансово-экономические, военные, разведывательные и политические структуры.


Залишити Коментар