На Україні паніка - люди розбирають противірусні препарати в аптеках

січня 12 / 2016
На Україні паніка - люди розбирають противірусні препарати в аптеках

Жертвами небезпечного вірусу вже стали жителі Київської, Сумської, Житомирської та Донецької областей. У більшості – це люди "за сорок", які занадто пізно звертаються за допомогою.

У Краматорську і Слов'янську – паніка. Люди розбирають противірусні препарати в аптеках, а зі столиці – везуть ще медикаменти, повідомило Сегодня.

15 осіб за два тижні померли в лікарнях Краматорська. І це при тому, що офіційно в місті поки не зафіксували жодного випадку захворювання на грип. Який саме вірус став смертельним – з'ясовують у Київській лабораторії. Але лікарі кажуть – у всіх випадках хвороба була запущена.

"Вони всі надходять на 4,5, 6, 7 добу. Це, як правило, намагаються впоратися самостійно. Приймають жарознижуючі засоби", – сказала Вікторія Нікуліна, головний міський пульмонолог Краматорська.

У школах оголосили карантин і продовжили канікули. Тролейбуси і маршрутки дезінфікують перед кожним рейсом. В аптеках – ажіотаж, розібрали всі захисні маски і марлеві пов'язки. З ліками проблем немає.

200 тисяч гривень на медикаменти виділили і в Сумській області. Тут від атипової пневмонії померли три особи – чоловік і дві жінки. Всі – жителі Буринського району. У лікарнях ще півсотні пацієнтів – у важкому стані.

У Бердичеві Житомирської області помер 59-річний чоловік. Він потрапив до лікарні з діагнозом пневмонія, пізніше встановили – у нього свинячий грип.

З таким же діагнозом до лікарні потрапили і двоє лікарів – вони заразилися на викликах – від пацієнтів. Штам – А (H1N1) – вже підтвердили в лабораторії. Загрози їхнім життям немає, вчасно звернулися за допомогою.
Категорія : Україна

Залишити Коментар