Рада прийняла закон про трудову міграцію

листопада 05 / 2015
Рада прийняла закон про трудову міграцію

За ухвалення законопроекту в другому читанні та в цілому проголосували 304 народних депутатів. У проекті запропоновано визначити права та соціальні гарантії трудових мігрантів і членів їх сімей, а також визначити організаційно-правові засади провадження трудової діяльності у державі перебування.

"Завдяки цьому законопроекту Україна вперше як держава визнає наявність трудових мігрантів за кордоном,
визнає їхні права і гарантує їм і їхнім сім'ям ті рамкові зобов'язання, які треба було зробити давно", - пояснила нардеп від фракції БПП Оксана Продан.

У пояснювальній записці йдеться про те, що реалізація акта матиме позитивний вплив на кон'юнктуру ринку праці, сприятиме детінізації зайнятості та підвищенню якісної складової робочої сили. Водночас підвищення рівня соціального та правового захисту трудових мігрантів створить додаткові можливості для працевлаштування незайнятого населення за кордоном, що знизить навантаження на національному ринку праці.

Прийняття законопроекту та його реалізація сприятиме упорядкуванню і детінізації процесу трудових міграцій та посиленню соціального і правового захисту громадян України, які працюють за кордоном.

Зазначимо, цей закон входить до "безвізового пакету".
Категорія : Україна
Крок
6 листопада 2015 12:27

Детинизация, детинизация и ще раз детинизация!


Залишити Коментар