Чотири депутати заявили про вихід з фракції «Блок Петра Порошенка»

березня 23 / 2015
Чотири депутати заявили про вихід з фракції «Блок Петра Порошенка»

З парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» вийшли депутати Андрій Денисенко, Віталій Купрій, Валентин Дідич та Олександр Дубінін. Таку заяву вони зробили в понеділок, 23 березня, на прес-конференції у Дніпропетровську, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нардеп Андрій Денисенко заявив, що вихід парламентаріїв пов'язаний з тим, що йде дискредитація керівництва Дніпропетровської області, а найголовніше - з тим, що не виконується коаліційна угода.

«Хтось хоче посварити Порошенка з Коломойським. Я вірю в те, що президент розбереться, візьме під особистий контроль і дасть оцінку всієї ситуації, яка зараз відбувається», - повідомив у свою чергу Олександр Дубінін.

Між тим Валентин Дідич вважає, що йде «цілеспрямована дискредитація адміністрації області», а ще один депутат БПП - Віталій Купрій, - на своїй сторінці y Facebook написав, що виходить із фракції «Блоку Петра Порошенка».

«За таких обставин, я змушений вийти з фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді. Закликаю всіх членів фракції БПП, які поділяють мою думку, долучитися до мене і створити окрему депутатську групу, яка не словом, а ділом буде впроваджувати в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах», - зазначив він.

Депутат обурений тим, що глава СБУ вже через два дні після вбивства назває імена підозрюваних, навіть без проведення належного слідства.

«Зокрема, за моїми даними, контрабанда кришується саме СБУ, а не чиновниками місцевих адміністрацій», - заявив він коментуючи зроблену раніше сьогодні заяву голови СБУ Валентина Наливайченка, який звинуватив керівництво Дніпропетровської області у причетності до злочинних угрупувань та контрабанди в зоні АТО. Також Купрій переконаний, що голова СБУ Наливайченко зробив зазначену провокаційну заяву на вимогу президента України, «який фактично дестабілізує державну владу в регіоні».
Категорія : Україна

Залишити Коментар