Президент вніс у ВР проект постанови про райони Донбасу з особливим статусом

березня 15 / 2015
Президент вніс у ВР проект постанови про райони Донбасу з особливим статусом

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект постанови «Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливої порядок місцевого самоврядування». Відповідний проект № 2374 від 14.03.2015 опублікований на сайті парламенту.

Проект передано на розгляд керівництву ВР.

Зазначимо, раніше Порошенко заявляв, що межі районів Донбасу з особливим статусом визначені в мінській домовленості від 19 вересня.

Нагадаємо, Денис Пушилін, який представляє інтереси так званої Донецької народної республіки під час тристоронніх переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, 14 березня заявив, що не бачить сенсу у наступних переговорах, поки Верховна Рада України не затвердить території Донбасу з особливим статусом.

13 березня Рада нацбезпеки і оборони України підтримала рішення про визнання кордонів окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування відповідно до мінських домовленостей.

До того ж, 13 березня президент України Петро Порошенко зазначив, що можна із стриманою обережністю константувати, що йде поступова деескалація конфлікту на сході України.
Категорія : Україна

Залишити Коментар