З березня електроенергія подорожчає на 40%

лютого 20 / 2015
З березня електроенергія подорожчає на 40%

З березня 2015 року тарифи на електроенергію для споживачів зростуть приблизно на 40%.

Про це в інтерв'ю журналу «Фокус» заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

«На 40%, починаючи з березня, мають зрости тарифи на електроенергію», – сказав він, додавши, що такі заходи обумовлені з МВФ, передає УНН.

Крім цього, Демчишин зазначив, що тарифи на газ для населення будуть підвищені з квітня поточного року. За його словами, підвищення цін було одним із ключових пунктів переговорів з основним кредитором країни – Міжнародним валютним фондом.

«Люди отримають платіжки, оцінять нові тарифи і влітку утеплять стіни, замінять котли, щоб підготуватися до майбутньої зими. З квітня також введемо систему субсидій. За нашими оцінками, їх буде отримувати дві третини населення», – розповів міністр.

Він зазначив, на субсидії в поправках до бюджету передбачено 12,5 млрд грн.

Вже 24 лютого відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, на якому планують переглянути тарифи на електроенергію для побутових споживачів.

Востаннє комісія переглядала тарифи на електроенергію для населення 1 червня 2014 року, підвищивши їх на 10-40% залежно від обсягів її споживання.

Нагадаємо, раніше голова Національного банку України Валерія Гонтарева повідомила, що влада України погодила з МВФ перший етап підвищення тарифів: на газ – на 280%, на тепло – на 66%.

Гонтарева додала, що з огляду на таке підвищення тарифів інфляція за підсумками 2015 року сягне 25-26%.
Категорія : Україна
думаю
20 лютого 2015 21:35

це не пропорціонально
гривнья подорожала з10до 30 це 200%
а електо всьго на 40% ни чесно
ось газ це справедливо по європейськи як обіця
в пан петро


Цитата
20 лютого 2015 22:06

А як жити тим в яких і чоловік і жінка працюють на державній роботі і отримуюють не зарплату а якісь копійки порівняно з доларом і теперішніми цінами і ще мають двоє троє дітей це виходить не життя а якесь виживання


дана
21 лютого 2015 13:19

Ми живемо в сели На биржу стати неможливо тому що у нас 25 соток земли Щоб подати на субсидию потрибно дати справку про дохид за три мисяци Де ии взяти якщо чоловик издив на заробитки На субсидию в сели ничого розраховувати А ЧИМ ПЛАТИТИ ЗА ГАЗ И СВИТЛО (ИРОДИ В ВЕРХОВНИЙ РАДИ) щоб ви и ваши дити жили на 900 грн


Закарпатиць
21 лютого 2015 13:27

А чоловик точно издив на заробитки? Бо у нашому силі ко издив на заробитки платить за вшитко. Може дана спизділа неглядя.


патріот
22 лютого 2015 15:19

Обленерго є власністю комерційних структур ПР. наші кошти відправляють власникам, які фінансують війну на Домбасі та, що треба із цим розібратися та поставити цих аферистів на місце це все шановні закарпатці у Ваших руках.


Залишити Коментар